2733
2739
عنوان

بیماری مقعد؟دکترهای سایت بخاطر خداکمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 11534 بازدید | 112 پست
بواسیر داری.ففط باید مواظب باشی یبوست نگیری که بدتر بشه. منم همینطور بودم بعد زایمان.با دارو خوب شد ...

داروی چی؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عملش خیلی سخته اخه خیلیا دیدم بعد عمل واقعااااا دد وحشتناک داشتن و زجر کشیدن

اره منم از همین میترسم.خالم فیستول داست دوبار عمل کرد تا حد مرگ رفت.از طرفی من غریبم هیچکس رو ندارم بچه کوچیک دارم تنهام نمیتونم عمل کنم 

سنندج
پس چرا بقیه دوستان میگن بواسیره؟عزیز شما پزشک هستید؟

پزشک نیستم اما دوسال کار کردم تو بیمارستان.علائم شما به شقاق نزدیکتره تا بواسیر ولی این راهکار ها موقتیه باید برید دکتر اگر تهران هستی دکتر روبیک به بو میدونم ک خیلی کارشون عالیه 

2731
اره منم از همین میترسم.خالم فیستول داست دوبار عمل کرد تا حد مرگ رفت.از طرفی من غریبم هیچکس رو ندارم ...

دقیقااا سخته خدا کمکمون کنه😭😭😭

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
اره منم از همین میترسم.خالم فیستول داست دوبار عمل کرد تا حد مرگ رفت.از طرفی من غریبم هیچکس رو ندارم ...

فیستول بخاطر شقاق درمان نشده بوجود میاد و پروسه درمان دردناکی هم داره کلا درمانش با شقاق متفاوته 

2740

با سرنگ یه کوچولو گلیسیرین تزریق کن،خارجشم بمال،معجزه میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
اب گرم که دویتان توصیه کردن اصلا مناسب نیست چون زخم هست و خود اب براش بد برای شقاق باید کیسه اب گرم ...

عزیزم سیب چطور ؟میشه بخورم؟کمپوت سیب چی؟حالا یبوستم درمان بشه زخمم خوب میشه؟از استرس دارم میمیرم

سنندج
این سوالامو جواب بده ببینم شقاق داری یا نه روی مدفوعت موقع دفع خون هست؟  بعد از دفع مدفوعت در ...

عزیزم من همه اینارو دارم مشکلم چیه؟

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
پزشک نیستم اما دوسال کار کردم تو بیمارستان.علائم شما به شقاق نزدیکتره تا بواسیر ولی این راهکار ها مو ...

اگه تره رو بخار پز کنم بعد بهش ماست بزنم و روغن زیتون و بخورم بجای وعده های غذایی خوبه؟عزیز عسل زخم رو درمان میکنه؟

سنندج
عزیزم سیب چطور ؟میشه بخورم؟کمپوت سیب چی؟حالا یبوستم درمان بشه زخمم خوب میشه؟از استرس دارم میمیرم

سیب نخور گلابی بخور غذات رو و هر چیزی که میخوزی  40بار بجو بعد قورت بده.میتونی اپلیکاتور مقعد بگیری یه اپلیکاتورای کوچیکه داخل هر بسته 6تا هر بار یکیش رو استفاده کنی میتونی پماد آ چشمی رو بریزی داخلش و استفاده کنی باعث میشه محیط لغزنده بشه و موقع دفع اذیت نشی البته به شرطی که باردار نباشی چون پمادویتامین آ برای باردارا مناسب نبس