2733
2739
عنوان

کیا حس میکردن بچشون پسر میشه و پسر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4264 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حس اشتباهه 

وقتی یه چیزی رو دوست داری حست میگه همونه 

مثلا پسر دوست داری حست میگهپسره 

علایم و نشونه ها هم چرته من همه ی علایمم دختر بود

به دوست داشتن شما نیست ببین خدا برات چی در نظر گرفته ...اون بهترین رو برات میخواد 

بعضی از پسرا واقعا ادم نداشته باشه راحت تره پس به مصلحت خدا راضی باش

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
پاهام خیلی سرد بود...صورتم پر جوش شده بود حالم از خودم بهم میخورد خیارگوجه خیلی دوست داشتم 

،😍😍😍آخی

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎

من اصلا پسر دوست نبود و عاشق دختر بودم پیش خودم گفتم حتما بچه ام پسر میشه و شد

چون معتقد بودم از هر چی بدم بیاد سرم میاد  

در بارداری دوم تا هفته 35 دکتر گفت بچه ات دختره ولی باز پسر شد

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2738

من مطمئن بودم چیه ۱۰۰٪ 

حتی رفتم ان تی اشتباه گفت یه دقیقه بعدش گفت نه یه چیزی دیدم پسره حتی بعدیمم می گفتم چیه و درست بود بازم 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
چیه چون پسر دوس دارم؟ دختر هم دوس دارم ولی میگم ایکاش بچع اولم پسر بود دومی دختر

اتفاقا بر عکس من دعا دعا میکردم اولیم دختر شه دومیم پسر که خدارو شکر دختر شد بعد ها به حدفم میرسی اولی دختر خوبه

اینو که مطمئنم قربون قد و بالای دخترم برم من

من دختر دوست داشتم تو سونو که دکتر گفت پسره انگار سقف آرزوهام آوار شد ولی به خدا الان شده همه دنیای من 

شش ساله که شده زندگی من

پارسالم خدا دومیشو بهم داد اونم پسره 

درسته آرزوی دختر دار شدن رو دلم موند ولی پسرام دنیامن روزی هزار بار میگم خدایا به خاطر شنتیا و شهرادم شکرت

من بشدت دختر دوس داشتم  حس میکردم دختره تا ماه پنجم همه گفتن دختره حتی سونو ولی ماه پنج به بعد گفتن پسره و پسر شد

خدارو سپاس گزارم بخاطر بچه ی سالم هرچی صلاح بدونه راضی باشیم بهش

واقعا؟ینی الان به نظرت آنومالی اشتباه گفته؟

آره 

هر چی اول بگن همون درسته 

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎