2733
2739
منم یه بار پیدا کردم بازش کردم یه عالمه توش خط و نوشته های عجیب غریب داشت

خدا لعنتشون کنه، برای من تو یه چیزایی میگذارن که عقل جن هم نمیرسه، یه هدیه گرفته بودم دو سال و نیم تو اتاقم بود، هیچوقت نفهمیدم طلسم هست با اینکه دو بار همون اوایل همه جاشو نگاه کردم، بعدا تو خواب بهم گفتند که فلان جاش رو باز کن.... که طلسم زبونبند بود، حداقل اینطور به من گفتند

عزیزم شما رو نفرین نکردم، گفتم هر کس دنبال جادو هست و دعای زبونبند، با همین دعای زبونبند زندگی من رو ...

اره واقعا اگر کسی میخاد به کسی آسیب برسونه خدا ازش نگدره و نمیگذره اما من بخدا واسه امر خیر میخام بدون هیچ اسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا لعنتشون کنه، برای من تو یه چیزایی میگذارن که عقل جن هم نمیرسه، یه هدیه گرفته بودم دو سال و نیم ت ...

واقعااااااا 

خدایا چطور دلشون میاد زندگیارو خراب کنن

منم دعا رو برگردم زنگ زدم مادرم گفت بنداز تو آب روان،،،منم اانداختم تو چاه

باران باش ببار و مپرس که کاسه های خالی از آن کیست
2731
اره واقعا اگر کسی میخاد به کسی آسیب برسونه خدا ازش نگدره و نمیگذره اما من بخدا واسه امر خیر میخام بد ...

عزیزم، دعای زبونبند کل زندگی طرف رو قفل میکنه، فقط زبونبند نیست؟و حقمو ناس میشه، اثر بد میگذاره تو زندگی خود ادم، ممکنه ادم الان متوجه نشه و چندین سال طول بکشه، بشیند دعا بخونید، دعای توسل ، دعای نادعلی... زندگی من به شخصه جهنم هست، هم واسه خودم طلسم گرفتند هم واسه همسرم دائما دعای زبونبند میگیرند، خدا میدونه چه ازار و اذیتها نشدم و نمیشم...