2737
2739
عنوان

شرایط بلاگر شدن از نظر شما چیه؟🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 56 پست
عکاسی بلد باشی.  دوربین خوب داشته باشی. ذوق هنری داشته باشی  بچه دوقلو یا سه قلو عالیه دی ...

من فقط گزینه آخرو دارم🤣

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا هر چی من دیدم به نظرم اکثرا باید یه شوهر بی غیرت داشته باشی که عکسای آنچنانی ازت بگیره و بذاری اینس تا

و اینکه پول مفت و خونه لاکچری 

چون مردم ایران عقلشون به چشمشون هس و براشون فقط مهمه که ببینن بقیه چیا دارن 

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
معروف های اینستا که یکسر از روزمرگیشون فیلم و عکس میگیرن و بعد با تبلیغ واسه این و اون پول درمیارن

وای چقدعالی یعنی یه پول مفت مجانی

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2728
ی دختر 22 ساله مشهدی که در عرض5ماه بلاگر شد و الان یک خونه عااااالی بزرگگگگگگ واسه خودش خرید🙄

دقیقا کلی پول مفت در میارن

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2740
وای چقدعالی یعنی یه پول مفت مجانی

قبلا راحت میشد بلاگر بشه ادم اما الان اینقدر زیاد شدن مه واسه بلاگر شدن باید اول کلی پول خرج کنی که پیجت رو بلاگرا تبلیغ کنن وقتی فالورات زیاد بشن بقیه ازت میخان واسشون تبلیغ کنی یعنی یکی واسه مانتوهاش 5 تا مانتو بهش میده واسه خودش تا اونارو تبلیغ کنه و 1 ملیون تومن پول واسه تبلیغه. هم لباس مجانی هم پول🙂

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄

من ازشون متنفرررم

فیلم توالت رفتن بچشونم میذارن اینستا

هی هم شوورشونو می کنن تو چشم مردم

یکیشون بود از ذرت پختنش لایو گذاشته بود😰😰

برگام ریخت در آن واحد

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
والا هر چی من دیدم به نظرم اکثرا باید یه شوهر بی غیرت داشته باشی که عکسای آنچنانی ازت بگیره و بذاری ...

مهمترینش همینه

یک عدد شوهر سیب زمینی

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
توی ایران هر کی محبویت داشته باشه عقده ایا میخوان نابودش کنن 

تو هر شغلی میخوای موفق باشی باید اونا رو تحمل کنی وگرنه نمیتونی  چون همه جا هستن عقده ایا وحسودا

(دفعه قبل بخاطر این پستم تعلیق شدم تعلیق نشم صلوات😁)

🥰🥰😇😇😇
به به رفتم تو فاز بلاگر شدن 😂😂😂

خواهرم وقتی گلمنگلی رو دید گفت واااااای اینکه بذبخت بیچاره بود حالا چی شدهه. الان رفته تو فازه بلاگر شدت😑

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄