2737
2739
اگر دوست داری فراموشش کنی عشق نیست وابستگیه

دوست دارم فراموش کنم که آروم شم

چون زندگیم به هم ریخته شدیدااااا

ازین طرفم نمیتونم چون دوستش دارم و دوست دارم هر چند ندونه نفهمه تو دلم باشه

۲۳ سالمه تاحالا این حس رو تجربه نکرده بودم خیلی عجیبه برام😔

شایدم وابستگی نمیدونم

همین الان ازیادش کن 

بدبخت میشی کلافه میشی حتی به مرگ هم فکر میکنی خواهش میکنم همین الان ازیادش کن نمیخوام عذاب بکشی 😔😔😭نمیخوام بدبخت بشی خواهش میکنم تمنا میکنم ازیادش کن 

من الان یه ساله عاشقشم ولی دیگه تمومه ددگه نمیکشم دیگه خسته شدم برام دعا کن من بدبخت شدم 😔😔😔😔

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من توام یا تو منی ؟ 

خیلی عجیبه و نا آشناست برام این حس

من دلم واقعا سنگه از نظر عشق و عاشقی با جنس مخالف

هر بار بچه ها از عشق صحبت کردن مسخره شون کردم

نمیفهمم الان خودمو نابود شدم

من تا این سن اینطوری نبودم

2738
ببخشید بی ادبیه ولی حرف دلم: عشق موجب الاغی می شود...آدم تبدیل ب گوش دراز میشه...نه عیبارو میبینه... ...

میدونم خودمم😔

من شدیدا فرد منطقی بودم

ازونا که همه ی دوستام برای نصیحت می اومدن پیش من الان نمیدونم چم شده چرا این حس سراغ من اومده

من میخوام همون دختر قوی باشم که دلشو به کسی نمیبازه 😭

همین الان ازیادش کن  بدبخت میشی کلافه میشی حتی به مرگ هم فکر میکنی خواهش میکنم همین الان ازیاد ...

میدونه اونم؟

میدونم خودمم حرفتو و میفهم😔

چون چند ماهه درگیرشم و هر روز حالم از دیروز بدتر میشه

خیلی عجیبه و نا آشناست برام این حس من دلم واقعا سنگه از نظر عشق و عاشقی با جنس مخالف هر بار بچه ها ...

من عاشق ادمی شدم که اصلا تو مخیلم نمیگنجید اصلا با من و معیارام خیلی فاصله داره ولی نمیتونم فراموشش کنم هرکی میگفت عاشق فلانی میشی مسخرش میکردم یا دعواش میکردم  چند سال پیش خانوادش خواستگاری کردن اون موقع گفتم نه  با من نمیخونه اما الان میخوام پیش اون باشم حتی اگه خانوادم مخالف باشن 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

یوقتایی عشق به ادم قدرت میده، یوقتایی هم به شدت آدمو عجز ناتوان میکنه، من هر دوحالتو تجربه کردم

انقد ضعیفت میکنه ک دوس داری چنگ بزنی به هرجا فقط دلت اروم بگیره😢😢

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
میدونه اونم؟ میدونم خودمم حرفتو و میفهم😔 چون چند ماهه درگیرشم و هر روز حالم از دیروز بدتر میشه

بله بهم گفت نمیخوادم 😔😔😭😭😭خدایا بدبختم من چقد اخه 😭

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
2706