2737
2739
عنوان

تو رو در وایسی گیر کردم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاهرجاتونستی حل کن بعدشم بگو شوهرم بی حوصله بوده حل نکرده خودم همیناروحل کردم تا همینجا. لازم نیست بیش ازحد بخودت زحمت بدی

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
2728

واای منم اوندفع بایکی تواین موقعیت قرارگرفتم..موقع امتحانات خودمم بود!

اخرش مجبور شدم پول بدم یکی ک ترجمه کنه مقاله طرفو😔🥴

دفع بعد ک بهم گفت درمورد ی کارِ دیگه گفتم بلدنیستم(خداروشکر واقعا هم بلدنبودم)

نصفشو حل کن چون بهش قول دادی

نصف بقیشم خودش حل کنه ولی از الان توجریان بزارش

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
2740
بگو شوهرم ناراحت شده گفته ازکارای خودت عقب موندی بنظرت این ادم جای رودربایستی یا احترام داره

آخه از طرفی نمیخوام ناراحت بشه ولی شوهرمم ناراحت شد گفت تو خودت درس داری کارای خونه هم مونده باید بشینی سوالای اینا رو حل کنی

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

اگر سوالی هست که تو کتاب نیست جواب بدید

اگه تو کتاب هست همین حالا بهش اطلاع بدید که سوالها قابل پیدا کردن از کتاب هست

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
وای چقدر پررو پس فردا میگه بیا جا من امتحان بده 😅😅😅😅😅

امتحان فیزیکش مجازی بود شوهرم به جاش داد

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
آخه از طرفی نمیخوام ناراحت بشه ولی شوهرمم ناراحت شد گفت تو خودت درس داری کارای خونه هم مونده باید بش ...

ادم سو استفاده گریه اون خانم_بنداز گردنت شوهرت بزار اونم ناراحت بشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2706