2752
2734
ممنون عزیزم همینطور خودت..اگ اعتقاد داری این شهیدی ک لینک گروهشو تو واتساپه میدم بهت خیلی حاجت میده ...

قربووون محبتت، چه اتفاق خوبی !❤🌷 ممنونتم، حتما می رم . خدا خیرت بده الهی🙏🤲❤🌷💚

آمرزش گناهان من فکر کنم با یه استغفرالله ساده امکان نداره مثلا یکی حق الناس به گردنش یا نماز داره ...

سلام اره درست میگی عزیزم 💖

حق الناس رو باید از خود اون فرد طلب بخشش کنیم 

ولی حق الله رو باید از گناهان مون دست برداریم پشیمون باشیم و از خود خدا طلب عذر خواهی کنیم برای همین دسته دوم منظور هست🙏⚘⚘⚘

الهی به امید خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربووون محبتت، چه اتفاق خوبی !❤🌷 ممنونتم، حتما می رم . خدا خیرت بده الهی🙏🤲❤🌷💚

انشالله ک حاجت روا بشی..منم ازش حاجتمو خواستم خدا کنه ب صلاحم باشه و حاجتمو از خدا بخواه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731
انشالله ک حاجت روا بشی..منم ازش حاجتمو خواستم خدا کنه ب صلاحم باشه و حاجتمو از خدا بخواه

الهی آمین...ان شاءالله که خواسته دلت صلاح خداونده، و فرزندت هم صحیح و سالم هست و خدا نگهدارشه..🤲❤😍

ممنونتم عزیزم، لطف کردی

@الناخانووووووم     @donia87سابق     @dordone98     @هلن13726 ...

سلام 100 تا دعام کنید این ماه دیگه خدا بهم یه نی نی بده 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706