2733
2739
عنوان

شمابودید زنگ میزدید به مادرتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 33 پست
خوب ی بار خودتو جاش بزار ببین چرا اینجوری شده اینا از درک نکردنه.

یکسره منم نفرین میکنه میگه کاش همچین شوهری گیرت میومد بابامومیگه .میگه کاراش سرتوهم بیاره شوهرت .

بابامنم شوهرم اخلاق وروان درستی ندارهدخودشم میدونه بازم نفرینم کرده مدام تو مجردی میگفت الهی سیاه بخت شی ج نده واینحرفا.دیشب خواب مادرمو دیدم همش فحشم میداد و ج ن ده میگفت .چی بگم دست رو دلم نزار خودمم از ته دل دلم نمیخواد زنگ بزنم وارتباط داشته باشم فقط میترسم چون مادرمه وزحمتمو کشیده آه ونفرین کنه والا دلم نمیخواد ارتباطم زیاد باشه چند وقتی.

خودم دوتا دختر دارم باخودم میگم چجوری دلم بیاد نفرین کنم بیان خونم بگم گورتوگم کن وهزارتاحرف دیگه😭😭ببخشید سرتو به درد آوردم خیلی وقته دلم فقط یه گوش میخواد .یاعلی🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکسره منم نفرین میکنه میگه کاش همچین شوهری گیرت میومد بابامومیگه .میگه کاراش سرتوهم بیاره شوهرت . ب ...

اسی یه مدت روابطت رو کم کن ،تو خیلی تنهاتر از مادرت هستی ،اون که خودشو با خواهرهاش سرگرم می کنه ،توام خودت رو با شوهرت وبچه هات سرگرم کن ،زنگ نزن بزار بفهمه توام ناراحتی ،نترس نفرین  آدم هایی که نفرین کردن ورد زبونشونه نمی گیره 

2728