2737
2739

الان دو روزه فهمیدم باردارم انگار خل شدم هرفکری میاد تو سرم. کلا دوروز از موعدم گذشتو منم زود فهمیدم باردارم انگار ولی بتام ۴۷ بود به نظرتون فردا برم آزمایش ببینم بالارفته یا نه؟؟؟ الان خواب بودم بااین فکر بیدار شدم که نکنه بتا بالا نرفته و الکی خودمو گذاشتم سرکار. آخه هیچ علامتی هم ندارم چیکار کنم من آخه

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بتا 47 یعنی بارداری دیکه واسه چی تکرار میکنی

دکتر ترسوندم. گفتم خانوم دکتر الان باردارم یعنی گفت من چه میدونم علم غیب ندارم که . باید بری آزمایش دوم بعدم سونو تا بفهمم

علائم بعد دوماه میاد از الانکه زوده  مبارکه 😍وقتی صدای قلبشو بشنوی  اونوقت باورت میشه

آخه هیچییییی ندارم ن درد سینه ن هیچی. گاهی فقط درد پریود. حالت تهوع هم یکم دارم همین. دکتر آزمایشو دوباره واسم نوشت برم فردا؟؟؟

تا ده هفته وقت داری واسه ویار واینا بی بی بزن دوباره

بی بی که واسه بتا پایین هم نشون میده. اونو مطمئنم باز مثبت میشه چون دیروز سریع مثبت شد

2740
علائم بعد دوماه میاد از الانکه زوده  مبارکه 😍وقتی صدای قلبشو بشنوی  اونوقت باورت میشه

ی چیز دیگه هست زیاد نمیتونم بشینم انگار زیاد میشینم درد پری میاد ولی دراز میکشم بهترم. اگه فردا برمو بتا بالا نیومده باشع یااینکه توسونو فعلا نبیننش چیکار کنم

ی چیز دیگه هست زیاد نمیتونم بشینم انگار زیاد میشینم درد پری میاد ولی دراز میکشم بهترم. اگه فردا برمو ...

چرا انقد نگرانی عزیزم؟

امکان نداره اگه یه ذرع چیزی ام باشه نشون داده میشه 

امضا در حال ساخت....
چرا انقد نگرانی عزیزم؟ امکان نداره اگه یه ذرع چیزی ام باشه نشون داده میشه 

نمیدونم همش میترسم اینهمه ذوق بیخود باشه. آخه ی سری از خانما اینجا گفتن بتا زیر ۱۰۰۰ تو سونو هیچی رو نشون نمیده و نرو الکی 

نمیدونم همش میترسم اینهمه ذوق بیخود باشه. آخه ی سری از خانما اینجا گفتن بتا زیر ۱۰۰۰ تو سونو هیچی رو ...

سونو اگه دکتر نوشت برو 

دلتو صاف کن حالا ممکنه لقاح دیر تشکیل شده باشه ولی ب مرور میره بالا

امضا در حال ساخت....