2737
2739

تو تاپیکهای مختلف زیاد دیدم که خیلیا تو روابط با خانواده شوهر مشکل دارن فکر کردم خوبه که یه تاپیک بزنم و همگی درباره تجربه های مفیدمون بگیم تا کسانی که اول راه هستند یاد بگیرن. اول خودم میگم: تو نامزدی و خرید از چیزایی که حق تون هست مثل لباس و طلا و .... نگذرید و کوتاه نیاین و یا به خاطر ملاحظه چیز ارزون و ساده نخرید مطمین باشید بعدا نمیگن خیلی باشعور بود باهامون راه اومد میگن سلیقه نداشت ، ساده و خله . بعد از ازدواج رفت و آمدتون حساب شده باشه بی رویه و زیاد رفت و آمد نکنید ، مثلا دو  هفته ای یکبار ناهار برید خونه مادرشوهر عصر یا دیگه نهایت شب بعد از شام برید خونه خودتون، شب نمونید. ولی خونه خواهر و برادر شوهر کم و فقط در حد چای و میوه تا دعوتتون نکردن برا شام و ناهار نرید. هیچ وقت تنهایی و بدون شوهرتون خونه مامانتون نرید دلخوش نباشید که شوهرتون اجازه داده هر وقت دلت میخواد بری. خونه مادر شوهرتون خوش برخورد و مهربون باشید ولی همیشه یه حد نگه دارید تا یه رودربایستی باهات داشته باشه ‌. به هیچ وجه بی احترامی نکنید یا اگه دلخورتون کردن تو روشون درشتی نکنید بعد که رفتین خونه خودتون خیلی محترمانه ولی تاثیر گدار برا شوهرتون جریان رو بگید و بگید خیلی ناراحت شدم اما به احترام تو چیزی نگفتم. برا همه اینا که گفتم دلیل دارم دوست داشته باشید دلیلشون رو میگم . شما هم از تجربه هاتون بگید . مرسی اه😉

استاتر شرمنده من ییار شناسایی شدم بخدا شش تا تاپیک زدم‌نشد تاپیک بزنم تو رو خدا این‌تاپیکو گزارش بزنین تا شناسایی نشدم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5105154/هر-چی-از-دهنم-دراومد-بهش-گفتم-تو-رو-خدا-بیاین-بگین-حق-داشتم-یا-ن?postId=156752013

خدایااا کمکم کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای مراسم عروسی و خرید خیلی راه اومدم، و هم شوهرم و خانواده ش همیشه میگن فهم و شعور تو همون اول به ما ثابت شد. خیلی خوشحالم بابت اینکاری که کردم. دوتا تبکه لباس برای من کاری نمیکنه، ولی ذهنیتی که برای همسرم باقی گذاشت بینظیره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
استاتر شرمنده من ییار شناسایی شدم بخدا شش تا تاپیک زدم‌نشد تاپیک بزنم تو رو خدا این‌تاپیکو گزارش بزن ...

زدم برات

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......

من همه این کارایی ک گفتی کردم 

برای خرید گفتن دختره ولخرجه درصورتی ک کل خرید عروسیمون بجز آیینه شمعدون شد سه ملیون پارسال مرداد عروسی کردم.. 

هیچ وقت بی دعوت نرفتم گفتن آهن رفت و آمد نیست

احترام گزاشتم سوار سرم شدن تو زندگیم هزار جور دخالت کردن.. 

میدونی خانواده شوهر باید انسان باشن وقتی انسان نباشن هرچی بیشتر مراعات کنی بدتر میکنن باهات

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

من هرکار جاریم میکنه برعکسشو انجام میدم جواب میده😂😂😂 آخه کارای اون مورد انتقاد همه ست😋

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

همينايي كه تو گفتي + خونه مادرشوهر زياد كار نكنيد با كار كردن عزيز نميشيد بلكه ميگن حمال بود 

با خواهرشوهر صميمي نشيد تو روتون درمياد 

از خانوادتون بدگويي نكنيد پيش خانواده شوهر

بخودتون حسابي برسيد كه شوهرتون پولاشو خرج خواهر و مادرش نكنه چون تو استفاده نكني خرجه اونا ميشه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ب خانواده شوهرهرچقدرخوبی کنی اگه انسانیت نداشته باشن انگار هاون توسنگ کوبیدنه ۸تاعروسیم هیچ کدوم اهمیت نمیدن من بردم دکترحدود۳۰۰تومنی خرجش کردم همه جا جارزد ماروبرددکترابرومون بردگفت کروناداره درحالی ک داشت فقط ب بچه هاش گفتم اونم دکترگفت بگومراعات کنن تااوناهم مبتلا نشن جواب خوبیم این بود بدباش خوبی ببینی

عاجزانه تمنادارم یه صلوات مهمونم کنی💚
من برای مراسم عروسی و خرید خیلی راه اومدم، و هم شوهرم و خانواده ش همیشه میگن فهم و شعور تو همون اول ...

خدا رو شکر معلومه خانواده همسرت خیلی با فرهنگن .ولی قبول کن همه اینطوری نیستن

من هیچوقت تاحالابه خانواده شوهرم بی احترامی نکردم مادرشوهرم شهرستانه روزی چندباربهم زنگ میزنه کلاخانوادشون همه دلسوزن منم خودم اهل دعواوبحث نیستم

من از تبار زنهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام..

خانواده شوهر من افتضاحن جوری که ده ساعت بشینی ی لیوان چایی برات نمیارن تو روت میگن عروس کلفته منم جوابشونو میدم الان ب من میگن زبون دراز.مادرشوهرم‌میگ عروسو باید کنترل کرد کجامیره چیکارمیکنه درصورتی ک من فقط خونه مادرم نیرم اومدنی جلو درمدن سرشو دراز میکنه تو خونه رو دید میزنه انگار میخواد مچ منوبگیره منم دیشب دعوام شد باهاش جلوجاریام دوساعت نشستن ی چای نیاورد ولی برای اونا میریخت میاورد.درصورتی ک ب این روزای عزیز هرروز غذا بهشون میدم حتی میوه همه چی.ولی تف تو شانس خدا لعنتش کنه تو این سن شبا بافکرخیال غصه میخوابم 

2706