2737
2734
عنوان

چرا بعضی ها خیلی زشتن ولی شوهرشون فوق العاده خوب و خوشکل

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 113 پست

تقدیر  شانس

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باور کن تو همکارامون از شخصیت خوب و جالب و خوشکلی بهتر این خانم را داریم ولی مجرده من کاری به اون ند ...

نمیدونم والا شاید جذابیت بیشتری دارن

شاید شانس خوبی دارن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

شماام اگه دیدگاه وطرزفکرتو عوض کنی قطعا بهترینا قسمتت میشه،مگه همه چی به ظاهره بهترین هیکل وقیافه ام بعد دوروز تکراری میشه مهم ادب واخلاقِ

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2738
اون یه نفر به قول تو زشت و چاق بود ولی فک کنم خیلی درک و شعور و کمالات و خانومی تو وجودشه😏

نکنه خودت زشتی😂😂😂اینجا فقط بلدن حمله کنن من که نمیگم چرا اون ازدواج کرده فقط راز اون ازدواجا واسم سواله

بیابیلک یعنی چی 😂

خودمم دقیق نمیدونم ب هرچیز گوگولی میگم بیلبیلک

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

ریا نباشه 

من و شوهرم جفتمون خوشگلیم 😂😂😎😎😎

ولی خودم دیدم پسرای خوشگل زن زشت میگیرن

یه بار یکیشون به شوهرم گفته بود چون خودمو همه

نگاه میکنن ، دوس ندارم زنمو کسی نگاه کنه .

برا همین زن زشت میگیرن 🥴🥴🥴🤕🤕🤕🤕

واااییی پسره رو ببینین عاشقش میشین بچها

انقد ناز بود انگار نقاشیه ، نه واقعی 😦😦😦😦

برعکس منو شوهرم😑جادوم کردن جواب مثبت دادم یعنی هیشکس فک نمیکرد من باهاش ازدواج کنم ولی هیچی دست خود ...

اره اینجوریم زیاد دیدم که یک دختر همه چی تمام ولی شوهر برعکسش. واقعا دست خدا هست

رفتار همراه با زنانگی دارن .بلدن با مرد چطور برخورد کنن 😃

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺