2737
2734
عنوان

تحریک نشدن من😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4167 بازدید | 98 پست
هنوز نسل شماها هست😑

پ ن پ نسل شما ها هست حیا هم خوب چیزیه تاپیکای جنسی زشت میزنه و همه تاپیکاش دروغه سکوت کنیم که به دروغاش ادامه بده حتما شما هم دروغگویی ک بهت برخورده😏😏

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از نظرم نامزد شما كتاب رازهايي درباره زنان كه هر مردي بايد آنها را بداند را بخونند

و شما هم كتاب رازهايي درباره ي مردان كه هر مردي بايد آنها را بداند را بخونيدد 

مطالعه داشته باشيد  در اين مورد. هم نامزدتون و هم شما و وقت بذاريد براي آشنايي از توقاتي كه داريد از همديگه

مثل دوست با هم حرف بزنيد و بهم ديگه كمك كنيد .

سايت خانواده برتر براي اين سوال ها مناسب تره و از نظرم بيش تر مفيد واقع ميشه براي شما .

با آرزوي خوشبختي براي همه جوان ها 

دستتو بده بریم. الکلم دارم خیالت راحت 😐🙍‍♀️

😍😍😍🤝🤝🤝

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
"اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم" برای امضات عزیزم ان شاالله خدا ارامش بده به قلبت و زندگیتو ...

مرسی مهربون🥺💞

منم براتون صلوات فرستادم💞💞

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738