2737
2734
عنوان

خیانت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره پنج ماهه حاملس طرف

ب نظرم میخواد بچش طوریش نشه و بعد طلاقش بده و بچرو بگیره تا اونموقع شاید حرفی نزنه

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
والا منم هنگم کشتنو ن ولی طلاقش میداد خونه بردنش چی بود اره برا دیه بدتر هنگ کردم

تو این دوره زمونه هیچی از هیچکس بعید نیست متاسفانه

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤
2738

تو شهری ک زندگی میکنم شبیه همین اتفاق افتاد 

ولی پدر دختره سررسید دختره و پسره رو با ساطور زد و کشت .... دختره یه بچه چندماهه داشته تو روستا هم بودن شوهرش راننده ماشین سنگین بوده

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
اگه شوهرش شکایت کنه سنگسار میشه ولی یارو بردتش خونه

خاک تو سر یارو😂

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤
[QUOTE=156737708]اسمم چشه😎😁😁😁[/QUOTE مرض گرفته اسمت مادرش شوهرااا به این خوبییی😂😒

خیلی خوبن😫😫😫😫

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

بچه ها منم حالم گرفتس دیروز فهمیدم دوست چندسالم شوهرداره بایه مرده زن وبچه دار رابطه داره ازدیروز هنگم چ دنیای کثیفی شده جالبه که مرده به یه بنده خدا گفته من بافلانی رابطه دارم اینم باور نکرده گفته نشون به اون نشون که الان پریوده یعنی موندم چقدر نامرده چ راحتم داره آبروشو میبره 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
2706