2733
2734
عنوان

از بین بردن سیاهی زیر بغل

| مشاهده متن کامل بحث + 3847 بازدید | 52 پست
واقعا؟خودت پمادی نمیشناسی؟اخع جوش شیرین ی روش خانگیه

اره خوب نیست مخصوصا جوش شیرین. روشهای خانگی تاثیرشونم خیلی دیره من از یک کرم بدن برند والنسی برا بیکینیم استفاده کردم خیلی خوب بود. زیر بغلمم گاهی اوقات میزنم. قیمتیم نداره من 65 گرفتم دیجی کالا الان داشت گرون شده بود به 93

کنار تو فقط اروم میشم👩‍❤️‍👨پر از دلشوره ام هرجای دیگه... 🎵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ازموم استفاده کنی که ازریشه  موهای زائدبزنی شایدسفیدتربشه من خودم ازموم استفاده میکنم

گلم من شنیدم که استفاده زیاد از موم باعث تحریک غده میشه یکی موم و لیزر هست بعد این ک درد خیلیی زیادیم داره چطور تحمل میکنی اخع

2731
گلم من شنیدم که استفاده زیاد از موم باعث تحریک غده میشه یکی موم و لیزر هست بعد این ک درد خیلیی زیادی ...

نه بابااینقدرزدم که دیگه دردم نمیادیعنی چی که تحریک میشه غده

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2740
نه بابااینقدرزدم که دیگه دردم نمیادیعنی چی که تحریک میشه غده

اره منم شنیدم برای غدد بده. ولی من خیره ام 🤪منم میزنم الان خیلی کم و پرز مانند در میاد بعد یکسال. 

البته من وکس میزدم الان صمغ عربی

خیلیم سفید تره شده کلا رنگ پوستم شده 

اره  این کالا را در دیجیکالا ببینید https://www.digikala.com/product/dkp-509261/

دیدم گلم اما من ی کرم روشن کننده هم خودم دارم الان ک نگاه کردم اسمش هیدروکینون4 درصد هست اون ب نظرت چ تاثیریدارع؟البته من چند وقت پیش عمل جراحی کردم دکتر اینو داد روش بزنم اما رفتم سرچ کردم دیدم این فقط روشن کنندس اما نمیدونم دیگه واسه زیر بغل عوارضی داره یا نع

دیدم گلم اما من ی کرم روشن کننده هم خودم دارم الان ک نگاه کردم اسمش هیدروکینون4 درصد هست اون ب نظرت ...

نمیدونم عزیزم ولی خب تحقیق کن عوارضی نداشته باشه 💕

نمیدونم عزیزم ولی خب تحقیق کن عوارضی نداشته باشه 💕

ارع ممنون حتما اون کرمیم که معرفی کردی رو ی تحقیقی میکنم دربارش اصلا دلم نمیخواد بیام ی جاییو درست کنم ی جای دیگه خراب شع  

اره منم شنیدم برای غدد بده. ولی من خیره ام 🤪منم میزنم الان خیلی کم و پرز مانند در میاد بعد یکسال.&n ...

صمغ عربی چطوریه خوبه من اسمشوفقط شنیدم ولی استفاده نکردم تاحالا

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره