2737
2734
عنوان

پوشک ارزون میشناسید جایی بفروشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 35 پست

از فروشگاه نخر قیمت هاش ب روزه 

از مغازه هایی بخر ک فروش زیادی ندارن تو کوچه ها هستن پوشک با خرید قیمت قبلی بدن 

پوشک ببم هم قیمتش مناسبه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من مولفیکس خریده بودم از قبل از تولد بچم ولی متاسفانه حساسیت داشت.خرید کردن از قبل این بدی رو داره.

مارک هپی لایف هم خیلی خوبه فقط هم فروشگاه جانبو داره. ولی کوکومی افتضاحه اصلا نخر.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
از فروشگاه نخر قیمت هاش ب روزه  از مغازه هایی بخر ک فروش زیادی ندارن تو کوچه ها هستن پوشک با خ ...

دقیقا

ما کل شهرمون رو زیر و رو کردیم برای پوشک شورتی مای بیبی پیدا نکردیم بعد از یه سوپر مارکت کوچیک تو یه محله قدیمی پیدا کردیم یه عالمه خریدم

الانم دارم تلاش میکنم دخترمو از پوشک بگیرم تا این پوشکا تموم بشه

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2738

من مولفیکس جمع میکنم🙂

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
پوشک فله ای دارن؟؟؟؟

اره من شوهرم میخره  واسه بچم واسه توخونه خوبه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی