2737
2734
عنوان

شمام وقتی داداشاتون میان خونتون خیلی خوشحال میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از داردنیا یه ابجی دارم ک‌وقتی شوهرم ماموریت میره خونه رو‌میکنم‌مرکز فسق و‌فجور 😂😂😂

ولی کلن عاشق مهمونم اگر بچه مرضی نداشته باشه

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

منم خیلی خوشحال میشم برادرم فقط یبار تنها اومده خونمون چون شهر غریبیم، کلی بابتش ذوق داشتم اما همین که اومد و برادرشوهرم فهمید اونم اومد😐 اون سه روز اونم اونجا بود اخرم داداشمم با خودش برد😑

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2731
من داداش ندارم دوست دارم ابجیهام بدون شوهر شون بیان شوهر منم نباشه فقط اونجوری بهم خوش می ءذره

من و ابجی هام اصلا خونه ی هم نمیریم،فقط خونه مامانم همو میبینیم،هفته ای چند بار اونجا همو میبینیم

2740

انصافا زن داداش من برای بگو بخند های خواهر برادری ما احترام قائله دست مامانمو می‌گیره میرن اتاق گپ و گفت میکنن من و داداشمم می‌زنیم توی سرو کله هم 😃 آره منم خیلی خوشحال میشم مخصوصاً وقتی که همه همه همه دور هم جمع میشیم و یه موضوع میندازیم و یه عااالمه حرف می‌زنیم 

لعنت به کرونا تف به کرونا سگ تو روح کرونا⁦☹️⁩

من دوتا داداش دارم یکی ۱۷یکی پنج سالشه  هرروز میان پیشم داداش کوچیکم چهار پنج ساعت پیشم میمونه ...

خونه ت ب خونه بابات نزدیک همه؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
فعلا سکوت وتنهایی رو بیشتر دوست دارم.خواهرم خواهرزاده ام عصرها میان بااینکه دوستشان دارم ولی بازم دل ...

منم شدیدا ب تنهایی و سکوت احتیاج دارم شوهرم ی ادم پرهیاهو برون گرا پر سر صدا اس دیونه می کنه من میاد خونه صدای اهنگ رو صد می ذاره از اون طرف گوشی دست می گیره می ره اینستا همزمان خودشم اواز می خونه تو ماشین هم بدتر صدای پخش و سیستم و اهنگ های خارجی رانددگیش هم که نگم فقط صدای خط ترمز شدیده می شه