2733
2739
عنوان

اخلاقای بد شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2430 بازدید | 103 پست

پررو 😒😒

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هعی خواهر دست رو دلم نزار ک خونه😖😖😖

یکیش اینکه بسیار بسیار خودخواهه خعاک برسر انگار ن انگار من هستم 

دوم بشدت حرف شنوی ازخانوادش داره 

سوم عربده کشه 

بددهنه

بیتفاوت بزندگی 

طلاق براش مثه آب خوردنه☹

شوهر من اخلاقای خوبش اخلاقای بدشم هستن😂😂

به هیچکس نه نمیتونه بگه... ینی شده خودش له میشه ولی وفتی کسی نیاز ب کمک داره کمکش میکنه که این خوبم محسوب میشه اما بیشتر بده چون ب خودش اهمیت نمیده و اولویت براش بقیه هستن

زیادی مهربونه

خییلی زود ادمایی که بهش بد کردن رو میبخشه و بازم ازشون ضربه میخوره

همه چیزو تو دلش نگه میداره 

بعصی وفتا پنهان کاره

حرف تو دهنش نمیمونه هرچیزی رو باید بهش یاد آوری کنی که نری بگی ها

وای مال منم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
وقتی قبلا باهم دعوا کردین بعد رفتین مهمونی قیافه نمیگیره تو مهمونی ؟ یا عادی برخورد میکنه

😐 اره

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2740
بداخلاق  لجباز مغرور بدغذا پرو حق به جانب کلا ع نه ع. ن خلاص😒

با این چیزایی که گفتی با چه امیدی باهاش زندگی میکنی🙄

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   
انگار منتظر بودی یکی ازت بپرسه ها🤣🤣🤣🤣

😂😂😂

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
با این چیزایی که گفتی با چه امیدی باهاش زندگی میکنی🙄

🙄 با امید نا امیدی

2706