2737
2734
عنوان

😢دیگ خسته شدم کاش ی معجزه میشد لعنت

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 50 پست
جلو اشتهاتو بگیر پس😡من بخاطر بیماریم تو ی هفتع ک درمانمو شروع کردم بس ک بدتم بد واکنش نشون داد و دا ...

من 6 تا قاشق میخورم سیر میشدم الان 8 تا 10 تا میخورم ضعفم. میزن در حد مرگ 

اصن حالم بد میش حالت تهوع جوری ک میخاملاب بروتون بیارم بالا 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من 6 تا قاشق میخورم سیر میشدم الان 8 تا 10 تا میخورم ضعفم. میزن در حد مرگ  اصن حالم بد میش حال ...

اخ چ بد 

از طرفی هم میگی مجبوری 

منم ی مدت قرص تقویتی میخوردم میگف چاق نیمکنع 

ولی بعد دو ماه دیدم ک داشتم چاق میشدم  اینقد ورزش و اینا کردم ک جاو خودمو گرفتم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلو اشتهاتو بگیر پس😡من بخاطر بیماریم تو ی هفتع ک درمانمو شروع کردم بس ک بدتم بد واکنش نشون داد و دا ...

اخ حساسیتم گرفتم میوه فقط ی هویجی چیزی گردو هم نمیتونم 

ولی پسته گ بادوم میخورم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اخ حساسیتم گرفتم میوه فقط ی هویجی چیزی گردو هم نمیتونم  ولی پسته گ بادوم میخورم

این قرصارو برای چی میخوری

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
این قرصارو برای چی میخوری

عاوتم ریخت بهم خیلی ببخشید خونریزی خیلی شدید گرفتم گلوبول های قرمزم و اهنم خیلی اومد پایین شاید ب 6 از حد مجاز اومد پایین دیگ رفتم دکتر و ازمایش و سونوگرافی مشملی هم نبود ن تیرویید ن کیست هیچی 

دکترم این قرصا و نوشت 

زینک و دمتر حساسیت نوشت برا ریزش موهام زینم خیلی اشتها و زیاد میکن

عاوتم ریخت بهم خیلی ببخشید خونریزی خیلی شدید گرفتم گلوبول های قرمزم و اهنم خیلی اومد پایین شاید ب 6 ...

اخ چقد بد 

پس اول بفکر سلامتیت باش 

پستع خام بخور جگر بخور ک خونت زیاد ش

ار زینک ک خیلی چاق کنندس