2737
2734
نمیتونم...جوری منو زمین زده ک نمیتونم پاشم  اون همه سال...اون همه خاطره همشو ب مسخره گرفت و رف ...

تو حالت يه روز خوب ميشه زمان ميبره تنها كارى كه ميتوني بكني جلو چشمت نزار باشه .اعتماد به نفستم ببر بالا انگار كه تو اونو ول كردي 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم چی میگی ببین تو هی فک کن هی خودتو پیر کن اخرش اون با زنش کیف کنه و بچه دار بشه  بعد ب ...

دیگه واسم مهم نیس یعنی برام عادی شده ولی خب هنوز سر زخم بازه😖درد داره 

2728
چرا عزیزم؟ چی باعث شده این حسو داشته باشی؟

همیشه تو دوران عقد زنگم میزد قربون صدقم میرفت ولی الان برعکس شده کارایی ک تو عقد میکرد برا مامانش و یه خاهرش میکنه منو نمیبینه دیگ از محبت خبری نیس خیلی دلم پره دارم ججججرررر میخورمممممم:)

2738
قلبم بهونشو میگیره هنوزم😔

چون اولش منم مثل تو  عزیزم درد جدایی رو حس کردم امااا باید بگی اون لیاقت داشتنت نداشت ممکن یمدت دلتنگ بشی اما به این فکر کن زندگی تو از اون مردک نامرد خیلی بهتر میشه و خوشبخت تر میشی به رویاااهای خوب فکر کن به هدفت در زندگی و تلاااش کن طوری زندگی کنی که همه حسرت داشتنت بخورن من یکی از فانتزیام این که یک روزی در سال های بعد ببینمش که زنش بهش خیانت کرد یا میخواد طلاق بگیر منم وکیل زنش باشم که طلاقش بگیرم خخخخ بعد با حسرت به من و زندگی و خوشبختیم نگاه کن 

ببین تو اونو دوست نداری خاطراتشو دوست داری و بیشتر ناراحتی 

به خودت زمان بده 

ازدواج خیلی مسئله جدیه روزی هزار بار خداتو شکر کن که همچین ادم بیخودی نصیبت نشد پس فردا با یک‌بچه ولت کنه بره 

سعی کن حسابی سر خودتو گرم کنی 

حالم از همه مردا بهم میخوره 

گفتم که قماره

خودتم میگی خریت 

در کل چندوقت دیگع بهتر میشی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
پسرا با دوست دختراشون ازدواج نمیکنن 🙁عموم خودش با کلی دختر دوست بود بعد الان به مادربزرگم میگ دختر ...

عزیزم عموت دوست دختر خودشو نگرفت میره دوست دختر مردم و میگیره ، غصه نخور ادم های که احساس زرنگی میکنن همیشه سرشوت کلاه میره

2706