2733
2739
همسر من خیلی شغلش رو دوس داره درامدش هم خوبه نسبتا من مطب ندارم، طرحم رو تموم کردم و مدت کوتاهی بع ...

خیلی ممنونم از توضیح کامل ودقیقت

من بخاطر علاقم تجربی رو رها کردم و رفتم حقوق

والان خیلیییی از طرف آشنایان و خانواده تحت فشارم 

وحتی به زور دارم ادامه تحصیل میدم 

چون باوردارن دیگه وکلا درآمدی ندارن مثل قدیم فقط یه تعدادانگشت شماری واینکه من نمیتونم آزمون قبول بشم چون دانشگاه آزادم یا همه برای دعاوی آقایون وکیل رو ترجیح میدن یا درآمدتضمینی رشته های تجربی نسبت به وکلا و....

حرفات دلگرم کننده بود ممنونم ازت🌸

کاربری برای دونفر می باشد😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث مچ گیری نی،لفت بدی یا نی چیزی از من کم یا زیاد نمیشه از تو پیام هامم مشخص میشه که گفتم اصلا درگی ...

میخواستم به همونا که میگفتن گاوداری و اینا برم حرف بارشون کنم ولی مگه ادم جرئت داره؟قشنگ میخورن طرف رو که ثابت کنن حرف ما درسته حرف تو نه

2731
میخواستم به همونا که میگفتن گاوداری و اینا برم حرف بارشون کنم ولی مگه ادم جرئت داره؟قشنگ میخورن طرف ...

چرا تو گروهی که آزارت می دهند عضوی

وقتی نگاه بالا به پایین دارند

چرا هستی

روح و روان ت رو دوست داری

خوب بیا بیرون

برای رد کردن یه رفتار نادرست از چند تا ادم هیچ نیازی نیس تمام ادم های مشابه رو جمع ببندین و در موردش ...

اتفاقا من اول گفتم غرض ورزی ندارم و خودم هم توی ارشد رتبه خیلی خوبی تو دانشگاه علوم پزشکی آوردم و از اینکه واقعا وقتم رو هدر رتبه دادم و دیدم جوامع نیاز به خلاقیت داره تا رتبه و سخت کار کردن این پست رو گذاشتم تا اکثریت افراد که رتبه برتر نیستن بدونن توانایی های اونها از افراد دارای رتبه برتری که از بالا به همه نگاه میکنن صد در صد بالاتره،من بر اساس تجربیاتی که  دارم میبینم و به شدت پشیمونم از اینکه عادی و صرف آموختن وارد دانشگاه نشدم و عمرم هدر رفت و می‌تونستم از هر لحاظ بهتر باشم اینو گفتم،بازم میگم اونایی که وارد کمپانی های بزرگ و شرکت ها میشن و اونجا سخت کار میکنن با رتبه های عالی فقط کافیه برید ببینید رییس اون شرکتها کیا هستن کجا تحصیل کردن و با چه رتبه ای،من نمی‌گم بدون تحصیلات، آموختن آکادمیک با هر رتبه ای  مهمه  و فقط بازوی بیزنس  وموفقیت هست ،نه صرفا رتبه بالا و مهاجرت نشان موفقیت

مثل من،من معدلم توی دبیرستان کمتر از ۱۹ نبود،ولی شیمی پیام نور رفتم

خود منی من سال 89 بعد سه سال مجبور شدم برم شیمی پیامنور حالام بیکار 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2738
خیلی ممنونم از توضیح کامل ودقیقت من بخاطر علاقم تجربی رو رها کردم و رفتم حقوق والان خیلیییی از طرف ...

ابدا همچین چیزی درست نیس

اگه پشتکار و علاقه داشته باشید وکیل خوبی میشید و درامدتون هم خوب خواهد بود

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
میگفتن کاش دانشگاه ازاد یا پیام نور رو صاف میکردن جاش گاوداری میزدن حداقل از لبنیاتش استفاده میشد یا ...

ایندفعه چیزی گفتن حرف منو بگو بهش ما تو مدرسه تو کلاسمون ۳تا درسخون داشتیم رتبشون دورقمی شد رفتن دولتی ۴ سال خوندن ما هم رفتیم پیام نور همون رشته هارو خوندیم الان اونا تو خونا نشستن ظرف میشورن ماهم همینطور کار پیدا بشه اگه برا اونا باشه برا ماهم هست پارتی باشه برا اونام کار هس برا ماهم هس اخرش هممون خونه دار شدیم 😂 اخرشو ببین 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

عزیزم من بهت قول میدم فقط تلاش توعه که نشون میده آینده ات درخشانه یا نه  همه اینا بهانه است.من خودم دولتی خوندم ی رشتع سخت..اما ی دوستام عمران خوند آزاد.یکی صنایع پسیام نور..خاله ام و زندایی ام هر دو پیام نور...الان همههه شون سرکارن یکیشون طراح داخلی و مهندسه و تو دفتر دوتا شونم معلمن...اما من تو خونه ام کار واسم نیست‌ ‌...

تهش همشون راننده اسنپ میشن خودتو ناراحت نکن.پرایدم گرون شده اونم نمیشن😁😁😁😁

والا شوهرم تو کلاسش تنبل خان بود پدرشوهرم میگه شوهرت ۵نمره از درسش میگرفت ۵تا هم من با التماس از مدرسه میگرفتم براش میشد ده قبول میشد در این حد حالا همکلاسیاشم درسخون الان اون یکی یبار زیر پست شوهرم کامنت گداشت میگه تو همکلاسیها همش حرف توعه هیشکی هیچی نشد الا تو 

مهم شغلیه که انتخاب میکنی و ازش درامد  کسب میکنی  

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706