2737
2739
عنوان

رفتم بابامودیدم دعاکردم خداراحتش کنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 80825 بازدید | 1017 پست
نمیدونم چرا گریم گرفت🤦🏻‍♀️اسی خدا صبر بده بهتون...واقعا ناراحت شدم...باباها اولین مرد زندگی دختراش ...

منم خیلی ناراحت شدم همیشه گفتم اگه پدر و مادرم چیزیشون بشه سریع خودم رو میکشم 😥😥😥😥😥

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخ الهی بمیرم که مظلوم واروم اشک میریخت میگفت بااشاره به سینش که درد داره 

آرزوی بهترینو واسه بابای عزیزت دارم.....خوب میشه....بچه لطفاً همه صلوات بفرستید واسه بابای اسی

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂

الهی بمیرم برای دلت عجب صبری داری اشکم دراومد بمیرم برای پدرت اخ خدا 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2740

الهی بمیرم برای دلت 

امیدتو از دست نده عزیزم😔😔😔😔

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
منم دیدم این روزا رو  درد کشیدن پدرمو💔 خدایا شفای بهبود بده بهشون❤️

خیلی سخته

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
😭😭😭😭😭😭😭 درکت میکنم منم این دردو کشیدم شما پدرت اینجوری من دخترم تو این وضع بود آرزوی مرگشو م ...

شما هم بخاطر کرونا؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

رفتم حرم دعای عدیله روخوندم وزجه زدم گفتم یاامام رضا یاشفابده یاراحتش کن راضیم ببریش ولی انقدردرد نکشه چیکارکنم خدا

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2706