2733
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 37 پست

واقعا کارت اشتباه بود واقعا. آخه سیلی می‌زنند. روشو باز تر کردی. نهایت بعد بهت میگه دلم خواست. روش باز میشه تلافی این سیلی ها سرت دربیاره. سیاست بخرج بده. عهد دقیانوس نیستیم زبون واسه اینچیزاس. بهتم حق میدم حدودی منم گفتم نکشه بعد یه دستی زدم دودستی تحویلم داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا من اینقدر پس گردنی بدش میاد میگه بزن زیر گوشم اما پس گردنی نزن

میدونم مردا کلا بدشون میاد از پس گردنی اما اخه تو ماشین که نمیشه سیلی زد نهایتش با پشت دست بتونی بزنی دهنش

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
منم بعدا فهمیدم متاسفانه ک شوهرم سیگاریه بعد عروسی فهمیدم بابا بله این خیلی وقته سیگاریه دارم تلاش م ...

گیر نده از سرش میفته مال من خودش از سرش افتاد من گفتنی بیشتر میکشید الان نهایت روزی دوتا اونم اگه بکشه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728

تعجب میکنم مقابله ب مثل نکرده

اخه مردا از پس گردنی و سیلی به شدت بدشون میاد و وحشی میشن

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2738

والا طرف و گرفتی زدی ترکوندی، دنبال اشتباه میگردی. بهتر بود اول میپرسیدی ازش، یاد فیلم وسترن های قدیم افتادم یه جمله معروف داشتن میگفت، کلانتر خوب اول میپرسه بعد شلیک میکنه اما کلانتر زنده اول شلیک میکنه بعد میپرسه  😁

میدونم مردا کلا بدشون میاد از پس گردنی اما اخه تو ماشین که نمیشه سیلی زد نهایتش با پشت دست بتونی بزن ...

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
هیچکاری نکرد اصلا

حتما ویندوزش هنوز بالا نیومده بود

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
کم آوردم بخدا دیگه  تاحالا همچین کاری نکرده بودم 😔

اشتباه ترین کارو کردی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706