2733
2739
ازمایش مشکل نداشت؟؟تست سرولوژی فایده نداره ،لانسو خالی؟؟ بعد غذا این احساس سنگینی سردل هست؟؟سنتون چن ...

نه آزمایش مدفوعم خوب بود مشکلی نداشت.بله لانزو میخورم همون لانسپرازول میشه .نه شکمم خالی باشه باز حس سنگینی دارم سی سالمه.

نه آزمایش مدفوعم خوب بود مشکلی نداشت.بله لانزو میخورم همون لانسپرازول میشه .نه شکمم خالی باشه باز حس ...

بهتره باز یک اندوسگوپی انجام بدین ،اگ احساس پزی وسنگینی داشتین بعد غذا دمپریدون قبل نهاروشام بخورین بعلاوه همون لانسوپرازول

شادی روح علمدار کانال کمیل،کسی ک قطعا ازاولیای خداست و مصداق ایه عند ربهم یرزقونن ،،شهید ابراهیم هادی صلوات 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون میخوام اندو انجام ندم تاپیک آخرمو بخونید 

انجام دادنش بهتره ،نترسین احتمالا گاستریته که علتش از هلیگو هست تازخف پپتیک و  غیره،اندوسکوپی بهتره 

شادی روح علمدار کانال کمیل،کسی ک قطعا ازاولیای خداست و مصداق ایه عند ربهم یرزقونن ،،شهید ابراهیم هادی صلوات 
2731
انجام دادنش بهتره ،نترسین احتمالا گاستریته که علتش از هلیگو هست تازخف پپتیک و  غیره،اندوسکوپی ب ...

خودم حس میکنم عصبیه معدم امروز ی خوشحالی خیلیییی بزرگ برام پیش اومد کلا دیگه ازسر شبه درد نمیکنه معدم !!!!

آخی عزیزممم الان چطوری خوب شدی ؟!سونو روده دادی ؟ 

الان کنترل شده کولونوسکوپی انجام دادم بیهوش کردن سونوهم برا معده کلا رݫیمم حبوبات وشیر وچیزای نفاخ نباید بخورم شنیدم خوب شدن نداره فقط کنترل میشه نمیدونم راسته یا نه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
خودم حس میکنم عصبیه معدم امروز ی خوشحالی خیلیییی بزرگ برام پیش اومد کلا دیگه ازسر شبه درد نمیکنه معد ...

باز اگ سوالی بوددرحدمتم،قطعا سیستم عصب دهی برتموم ارگان هاتاثیرداره وگوارشم بی تاثیر نیس ولی باز برین بهتره

2740
ممنون.والا یکی از آشناهامون رفته خوب ک نشده هیچی از وقتی آندو شده صد برابر بدترم شده .من الان با این ...

ب امید خدا همیشه شاد باشین 

خخخخخ خسته نباشی حالا خوب بوده فهمیدی چون بمونه مشکل درست میکنه چییزی نیست برو دکتر گوارش ی سری آنتی ...

علائم توچیه منم معده درددارم شدید😯

🌹میشه برای تکمیل شدن هرچه زودترخونمون وخوب شدنم وتموم شدن این دردم  صلوات مهمونم کنید خداخیراخرت ودنیاروبهتون بده وهرچی ازخدامیخوایدبهتون بده 😍💓🌹  باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
علائم توچیه منم معده درددارم شدید😯

من معدم سنگین بود درد میکرد .

قرص لانسپرازول نیم ساعت قبل صبحانه و شام خوردم بهتر شدم البته من آرامش دارم بهترم حس میکنم عصبیه معدم خدا رو شکر فعلا ب آندو نیاز نشد نرفتم بهترم ولی خب مراعات میکنم نکنم اذیت میشم

منم سیر میخورم  هر روز یدونه رو ریز ریز میکنم بعد با یه لیوان آب قورتشون میدم سیر میکروب کش و عفونت معده و رحم و  از بین میبره از قرص خیلی بهتره شبا هم قبل خواب بابونه دم کن بخور اون عالیه برا معده من این دو تا را تجربه کردم