2733
2739
عنوان

متولد چه ماهی هستین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 13243 بازدید | 516 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فروردین     شدیدا  منطقی  مقرراتی   مقید به قوانین    شدیدا راز د ...

عالی😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2728
متولد ماه مهر.بسیار عادل و با منطق😎

مثل خودمی😍😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
البته مردای فروردینی خیلی زن دوستن

اره خدایی ولی اخلاقای بدم زیاد دارن

خردادیا چقد خاصن😍

خيلي خاصن باور كن 

فقط چندشخصيته بودنمون كمي اذيتمون ميكنه

بسيار مغرور و درعين حال مهربون

البته جاه طلب و كسي رو ازخودمون بالاتر قبول ندارم اصلاااااا

اللهم عجل لولیک الفرج ...
2738
بهمن  عجیب و غریب  متفاوت  عاشق علم  نقطه سنج   متفکر  پر از اید ...

خواهر خودمم بهمنی،واقعا همینطوره🤩

خيلي خاصن باور كن  فقط چندشخصيته بودنمون كمي اذيتمون ميكنه بسيار مغرور و درعين حال مهربون ال ...

😍😍😍

عالی😁

یه چیزی هست من به شخصه تو وجود خودم دیدم        ادمی هستم که چون احترام رو دوست دارم با دیگران با احترام برخورد میکنم  تا مورد اهانت قرار نگیرم 

اما به خاطر حافظه ای که دارم اگر دروغ کسی پیشم مشخص بشه یا بد رفتاری کنه یا مثلا اهانت    کنه     هیچ وقت فراموشم نمیشه   میتونم ببخشم ولی هیچ وقت اون انسان مورد اعتمادم نمیشه    

و واقعا روحیه ای دارم که با خیلی ادما قدرت زندگی رو دارم 

حس میکنم اینکه فروردینی ها کلا فرد معتمدی هستن و دیر اعتماد میکنن     

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
آذر خدایه جذابییت خوشتیپ خوشگذرون شوخ عاشقه رفیق و مهمونی مغرور دست ودلباز

به به چه خصوصیاتی

2706