2737
2739
عنوان

شوهرم دلمو شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 58293 بازدید | 562 پست

ولش کن شوهر من ک امشب رم کرده بود واسه گوشیش اس اومد منم دیدم واسه بورس بود تهش زده بود ۳تومن مانده منم جوش اوردم گفتم چرا دوباره پول وارد کردی تو اون بی صاحاب ادم نمیشی مگه و از اینا اونم صداشو برد بالا ک ادم ۳تومنم بلوکست بیا ببین.منم بهش گفتم بیشعور بیفرهنگ از این به بعد صداتو واسم بالا ببری زنگ میزنم بزرگترت ک ادبت کنه اخرین بارته ک اینجوری صداتو بالا بردی اخرشم گفتم روزبه روز دارم ازت بیشتر متنفر میشم.واقعا دست خودم نبود تاحالا صداشو بالا نبرده بود من نمیتونم تحمل کنم اینچیزارو😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا برعکس من اصلا بهش زنگ نمیزنم ... یعنی تا حالا نشده تا کاری برام پیش نیومده زنگ نزدم ...اونم مدام خودش هر ساعت یه بار زنگ میزنه حالم و می پرسه دم به دقیقه جوری که من کلافه میشم.. . گاهی هم گله میکنه که تو چرا یه بار بهم زنگ نمیزنی میگم خوب تو زنگ میزنی من چرا زنگ بزنم.. .ولی ته دلم اینه که مرد هارو نباید پر رو کرد... از اول عادت بده خودش زنگ بزنه

2728

زنگ نزن بهش... من یمدت زنگ میزدم میگفت مگه شک داری زنگ میزنی... منم اصلانمیزنم دیگه... کاری داشته باشه خودش میزنگه.... 

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2740
قاطی کردم بهش گفتم حالا که تحمل شنیدن صدامم نداری حق و حقوقمو بده جداشیم

منم تا شوهرم زر میزنه قطع میکنم زنگم بزنه ور میدارم داد میزنم سرش گریه نکن بابا توام خوب گفتی اون چی گفت 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

منم وقتی جدا هستیم ازهم زنگ میزنم زود میخاد قطع کنه کلا حوصله حرف پشت تلفن نداره کلا کم حرفع

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2706