2752
2734
عنوان

تاپــیــک مخـــصــــوص 124 هـــزار صـــلــوات

| مشاهده متن کامل بحث + 35751 بازدید | 768 پست

سلام دوستان.من امروز با این تاپیک اشنا شدم .امروز شروع کردم به ختم ۱۲۴۰۰۰ تا صلوات .دعا کنید گره کارم باز بشه و جا خوب کار پیدا کنم

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان.من امروز با این تاپیک اشنا شدم .امروز شروع کردم به ختم ۱۲۴۰۰۰ تا صلوات .دعا کنید گره کار ...

ان شاالله حاجت روا بشی عزیزم

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

2731
سلام سوگول جون من خوندم تموم کردم چند وقته اما تاریخ شروع تموم شدنش رو بلد نیستم

سلام عزیزم 

تاریخ شروع چیو؟ 

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

استارتر سلام ممنون میشم اگه برخط شدین اطلاع بدین

سلام گلم

جان دلم؟ 

من درمورد این صلوات سوال دارم.. چراجوابم رانمیدید

سلام گلم 

جانم؟ 

pv لطفا تو را خدا فعال باش عزیزم

عزیزم

من در حیطه ی خودم فعالم 😊

انقدر که دیگه وقت کم میارم واقعا... 

اخه نوشتین تاریخ مشخص کنید بخاطر همین

این مال اون زمان بود عزیزدلم

الان میتوننن خودتون به تنهایی ختم بگیرین

سلام دوستان.من امروز با این تاپیک اشنا شدم .امروز شروع کردم به ختم ۱۲۴۰۰۰ تا صلوات .دعا کنید گره کار ...

3 سال میگذره من حاجت نگرفتم

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
2706