2733
2739

ی دخترم داره خانمشم اصلا زیبا نیست.هم استانیه منه😎😎😎😎

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسمش چیه

جاسم خدارحمی

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2740
خوب نیست که

اره زیادم جالب نی.ولی خب ترکونده 

وااای اره.لنا دخترشه.من اول صداشو دوس داشتم حالا خودشو.زنشم شیرازیه

زنش نورآبادیه.

خودش ک از خانومش خیلی سرتره ولی ب ما ربطی نداره دیگه زندگی خصوصیش ولی صداش ک خیللی خوبه

من فکر میکردم زنش لره.اما نیست.شیرازیه.بعد زنش تو پیجش همش میگه من لر نیستم.بقیه گفتع بودن دلتم بخواد

2706