2737
2739
عنوان

بهم مشاوره بدید....💕

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 39 پست
پس مشکلتون براحتی حل میشه چون مادیه. شاید بخاطر اینک ازداج دومتونه ترس داره ک خدای نکرده ولش کنین و ...

بله خییییلی بهم سخت گرفتن...ک مثل قبلی ک کلی خرجش کرد  رفتم چیزی نبرم. این تفاوت ها ناراحتم کرده...واسه اون خیلی کارا کرد اما برای من هیچ....   انگار دزد گرفته...

بيين دوست عزيز زماني كه شما ازدواج دومتون هست،بايد اينو در نظر گرفت كه ازين به بعد شانس شما براي ازد ...

از نظر مالی میتونم مستقل باشم یکم پس انداز دارم تو بانک یکم سود میده و زندگیمو میتونم بگذرونم.  و ازنظر مستقلی نمیتونم تو خونه تنها زندگی کنم و ترس دارم. از نظر جنسی هم بتازگی خیلی سرد شده ام.نیازی ندارم.  در زندگیمون یکم عشق مونده بود شوهرم از بین بردش.  گفت طلاتو بده و بعد برو و خیلی وحشیانه.... دیگ نمیتونم دوسش داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خییییلی بهم سخت گرفتن...ک مثل قبلی ک کلی خرجش کرد  رفتم چیزی نبرم. این تفاوت ها ناراحتم کرد ...

بهش حق بدین چون ی بار تجربه بدی داشته واس همون میترسه دوباره تکرار شه.

دوستم شوهرش ازدواج ناموفق داشت.فکرشو بکنین حتی واسه حلقه نزاشتن دوستم دوتا مغازه بگرده ی مغازه اشنا داشتن شوهرش گفت ازهمینجا باید خرید کنی. تو خرید چیزای دیگم قشنگ نشون داد ک فقط میخواد از سر خودش وا کنه چون برا زن اولش خیلی خرج کرده بودو اونم ولش کرده بود.

پس زیاد حساس نشو درسته خیلی سخته ولی اونم ترس افتاده اوی دلش و دست خودش نیست. زنها ی چیزی دارن ک  بیشتر مردا رو ب زانو درمیاره اونم سیاست و زبون نرم

2731
از نظر مالی میتونم مستقل باشم یکم پس انداز دارم تو بانک یکم سود میده و زندگیمو میتونم بگذرونم.   ...

ميفهمم عزيزم..حتما حضوري برو مشاوره،چون شما چه بموني چه جدا بشي نياز اساسي بهش داري..

اميدوارم هرچي  صلاحته پيش بياد.براي جدايي عجله نكن ،،ساختن سخته جدايي كار چندساعته

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بهش حق بدین چون ی بار تجربه بدی داشته واس همون میترسه دوباره تکرار شه. دوستم شوهرش ازدواج ناموفق دا ...

خب دوستتون الان زندگیش چطوره؟ چیزی برای زنش گرفته؟  شوهر من پول داره اما پنهان میکنه و دروغ میگ.درصورتی ک من هیچی ازش نخاستم..ولی اون خط و نشون میکشه

خب دوستتون الان زندگیش چطوره؟ چیزی برای زنش گرفته؟  شوهر من پول داره اما پنهان میکنه و دروغ میگ ...

الان خدارو شکر بهتر شده چون سعی کرد اعتماد شوهرشو جلب کنه.

تو نی نی سایت رفتار با شوهر خسیس رو سرچ کنین چیزای خوبی گفتن

2740