2733
2739
عنوان

خیلی تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 22 پست
زود یه اپارتمان نقلی اجاره بگیر. ولی با توجه به تنها بودنت، محله ی خوب انتخاب کن. حتی اگه یه اتاق دا ...

پول پیش خیلی کم دارم که اونم منطقه پایین شهر میدن امنیت نداره

پول پیش خیلی کم دارم که اونم منطقه پایین شهر میدن امنیت نداره

نمیتونی حالا این وام ودیعه ثبت نام کنی و یا وامی بگیری؟؟؟؟ سعی کن و اونقدر قوی باش عزیزم که رو پاهای خودت بایستی و محتاج کسی نباشی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براتون دعا کردم

هیچ وقت نا امید نشید

بهشت اونجاست که: میری خونه و میبینی بابا داره تلویزیون میبینه، همون موقع صدای مامان رو از آشپزخونه میشنوی که میگه چایی تازه دمه.... همین بهشت منه... فقط همین
2728
28

میخواستم بگم اگه دوس داری ازدواج کنی و میخوای با کسی باشی برادر شوهرمو بهت معرفی کنم و شرایط شو بگم. اونم پسر مجرده ماشین داره خونه داده. کار خوبی هم داره. 30 سالشه. خیلی دوس داره متاهل بشه.. تو فامیل آشنا دختر مجرد نداشتیم 

چند نفر کلا پیدا شدن رفتیم خواستگاری اونم برادر شوهرم خوشش نیومد گفت یکی شون خالکوبی زده. 

یکی شونو گفت چون خیلی پارتی اینا میره دوس ندارم 

ولی خودش خیلی بچه خوبیه. اهل سیگار و مشروب نیست. فقط قلیون میکشه. خیلی هم آدم شوخ و خنده رو و هی باهمه شوخی کنه و سر به سر همه بذاره و ایناست. 

اگه خواستنی بگو بیشتر بهت توضیح بدم. 

خودش میگه خسته شدم از مجردی همه جوره عشق و حال کردم چشمم سیره فقط میخوام ازدواج کنم متاهل شم. دوس دارم تشکیل خانواده‌ بدم

ولی از کجا پیدا کنم.

ما تهرانیم راستی اگه میتونی بیای تهران بمونی 

میخواستم بگم اگه دوس داری ازدواج کنی و میخوای با کسی باشی برادر شوهرمو بهت معرفی کنم و شرایط شو بگم. ...

ممنون عزیزم ولی منم تتو رو دستم دارم. ایشالله قسمتش باشه پیدا میشه براش

2738