2737
2734
عنوان

چقدر زن شاهرخ استخری نفرت انگیزه🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 2549 بازدید | 75 پست
باگذاشتن اون بار روانی روی بچهاش من خودم روانشناسی  خوندم بایکم علم میگم

اونیکه تو کتاب نوشته صددرصد نیس. منم دوس داشتم مث اون بچه اینده داشتم این روانشناسیا مال خارجه ک تو رفاهن ن ایران. ترلان پروانم از بچگیش تیزرو سریال کار میکرد الانم موفقه و راضی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂بچس بابا  گناه داره طفلک اینجوری نگین

حالا اگه یه بچه صورت قشنگی داره نباید بشه مدل گاز و لباسشویی و لباس و .....

دیگه چقدر ازش استفاده میکنن اینها بزرگ شن خیلی آسیب میبینن

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2728

چی میشه که کسی از یه بچه کوچیک حالش بهم بخوره؟! جز حسادت به زندگی و چهره و موقعیت اون بچه و خانوادش چه چیزی میتونه باشه!

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
حالا من دنبالشون نمیکنم تو همون قسمت سرچ گوشیم تیترشونو میبینم دلزده میشم ازشون مخصوصا این مجری شب ...

واااای صبا راد چقد از گرونیا وتحریمای جدید خوشحال بود 

خیلی نامرده

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2740

یه دختره هس روشا 

من اونو خیلی دوسسسس خیلی باهوش و مهربونه این بچه 

یکی دیکه هم هست اسمش یادم نی ولی همش.میگف میسوخه 😍
😍😍اونم خیلی دوس دارم

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
نمیزارن بچه بچگی کنه اصلا

اره حس خوبی نمیده به ادم 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اونیکه تو کتاب نوشته صددرصد نیس. منم دوس داشتم مث اون بچه اینده داشتم این روانشناسیا مال خارجه ک تو ...

تیزر و سریال فرق داره با اینکه توی محیط خونه که محیط امن شماس مدام یه دوربین دنبالته

حالا اگه یه بچه صورت قشنگی داره نباید بشه مدل گاز و لباسشویی و لباس و ..... دیگه چقدر ازش استفاده م ...

مطمعن باشین پدر مادر اون بچه خییییلی بیشتر تو فکر اینده و روح و روانش هستن😊

همه جای دنیا مدل بچه داریم

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
2706