2733
2734
عنوان

کی هس اینجا از شوهرش طلاق گرفته باشه بخاطر درس و پیشرفت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 134 پست
قبل شوهر کردن یادش نبود؟؟ اینجوری دارین دستی دستی همه شوهرا رو حیف میل میکنینا لعنتیا

ببخشید گور بابای همچین شوهرایی . بذار تا ماتحتشون بسوزه تا وقتی زن میگیرن بفهمن دست رو کی‌ میذارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ ربطی داره بشین منطقی باهاش حرف بزن و راضیش کن . آدم سر مسایل الکی جدا نمیشه . مثل زنداداشه بیشعور ...

هیچ کس به خاطر درس خوندن اونم با دوتا بچه حاضر نمیشه از شوهرش و زندگی بگذره، من که شک دارم به این خانم چون دیدم که میگم زن داداش منم با اینکه حقوق داداشم ماهیانه ۱۸ میلیون بود و دوتا دختر داشت به هوای درس خوندن اونم بعد ۱۰ سال زتدگی مشترک رفت دانشگاه و زید بازی آخرشم طلاق

مذهبی کله پنیری

کاری ندارم به جدایی و اصلا پیشنهاد نمیکنم،ولی خدایی از چی عقب میمونید؟یعنی مسابقه هست سریع ازدواج حاملگی بچه داری بچه رو بزرگ کردن و مهمونی و اینا،دقیقا از چی عقب میمونه؟ازدواج  شراکت عاطفی و همفکری برای ارتقای سطح زندگی و کمک به همسر برای رسیدن به خواستشه،آخه با داروسازی خوندن شما از چی عقب میمونه مغزم رگ به رگ شد

2731
کاری ندارم به جدایی و اصلا پیشنهاد نمیکنم،ولی خدایی از چی عقب میمونید؟یعنی مسابقه هست سریع ازدواج حا ...

یعنی منظورش اینه اگه بخواد یه سال دیگم صبر کنه من کنکورمو بدم شاید قبول نشدم و میخواد زود عروسی کنیم‌ نمیتونه صبر کنه تا من کنکور بدم

2738
خوب بشین بخون ،قبول بشی اونم راضی میشه، قبول نشدی صداشو در نیار هنوز اقدامی نکردی به همه میگی، همون ...

آره ..خودم دوس دارم بی سر و صدا پیام نور و برم و همزمان با  دانشگاه واسه کنکور بخونم ولی خب رشته تاپ قبول شدنم الکی نیس میترسم همزمان با دانشگاه نتونم خوب واسه کنکور بخونم 

خیلی بچه ای  فکر کردی داروسازس قبول شدن راحتع !  اگه درسخون بودی نمیرفتی پیامنور ، اونم ...

حالا بیا بزن..نگفتم صرفا داروسازی اگه خوب خونده باشی گفتم رشتع های دیگه هم باشه ولی دانشگاه دولتی

حالا بیا بزن..نگفتم صرفا داروسازی اگه خوب خونده باشی گفتم رشتع های دیگه هم باشه ولی دانشگاه دولتی

مشکل اینه که درکت پایینه ، فکر میکنی درس توی دانشگاه دولتی ینی پیشرفت 

پس چرا نامزد کردی ؟ احساسات اون ادم برات مهم نبود ؟ 

مشکل اینه که درکت پایینه ، فکر میکنی درس توی دانشگاه دولتی ینی پیشرفت  پس چرا نامزد کردی ؟ احس ...

صرفا که درس نیس مطمئنن بحثای دیگه ای هم‌هس شما تو ازدواج تجربه داری اگه نداری دیگه اظهارنظر نکن

2706