2733
2734
عنوان

دارم روانی میشم دیگه😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از وقتی دخترم بدنیا اومد قبلش انقد پسر خوبی بود اصا مثه دو تا دوست بودیم باهم

جواب سوالت تو همین کامنت خودتو.. برو مشاوره تا راهکار بده پسرت حس می‌کنه موقعیتش ب خطر افتاده اینقد بد شده یهو توام بدتر کردی.... ازش کمک بخواد تو کارای بچه کوچیکه خودت نطارت کن بذار فکر کنه ک هنوز عنصر اصلی اونه بود بدون کمک تو اصلا نمیشد 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

شاید ب بچه کوچیکتون بیشتر توجه میکنید بچه رو عقده ایش کردی میخاد جلب توجه کنع   بهش بیشتر محبت کن

میشه برا اینکه ب امید خدا زودتر عروسی بگیریم بریم خونه ی خودمون صلوات بفرستین    متأهل و متعهد   فداتبشمممم که هم جانیوو جانانی
2731
ببین من نمیگم تو غیر طبیعی هستی وایی هیچکی بچشو نمیزنه همه مادرا اینو درک میکنن واقعا با دوتا بچه سخ ...

اینطوری که لوس بار میاد   

اگه بعد از هر کار خوبی که کرد بهش کادو بدین که هم لوس میشه و هم پر توقع 

بعد هر کار خوب تشویق زبانی کنید 

بگید به به آفرین چه پسر خوبی هستی، ممنون که هوای مامانو داری 

من نمیدونم اینا ک اعصاب ندارن براچی دوتابچه میارن اونم بافاصله کم من خودم اعصاب ندارم زیاد تصمیم گرف ...

دیگه ناخواسته شد

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

عموم میگه وقتی بچه رو بزنی پرو تر میشه بچه باید از ادم بترسه نه با زدن با چش غره رفتن 

بجایی تمیز کردن خونه باهاش وقت بگذرون مثلا دختر خوابه باهاش کاردستی درست کن نقاشی بکش کارهای که قبلا با هاش میکردی الانم سنی که بچه میخواد همه چیو بفهمه درک کنه برا همین اذیت میکنه بهش شکلات اینا کمتر بده هر چی که کاکایو و قهوه داره کمتر بده

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2740

درکت میکنم 

هرچی هم ما بگیم چکار کن چکار نکن باز هم بچه داری زحمت خیلی زیادی داره

توان آدم ها هم با هم متفاوته ... یکی بدنش روحیه اش قویه حوصلش زیاده... یکی ضعیفه ...  به هرحال با سلام صلوات این دوران باید طی بشه 

اگه کم طاقت و کم حوصله ای بچه بزرگه رو بفرست مهد یا بده مامانی مادرشوهری خاله ای یه مدت ازش فاصله بگیر استراحت کنی

من که با دو تا بچه خیلی وقتا کارم گریه ست ... چون هردو شیطون هستن و حرف گوش نمیدن ...

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   
ببین من نمیگم تو غیر طبیعی هستی وایی هیچکی بچشو نمیزنه همه مادرا اینو درک میکنن واقعا با دوتا بچه سخ ...

بخدا همه اینکارارو کردم اصا فایده نداره

درکت میکنم  هرچی هم ما بگیم چکار کن چکار نکن باز هم بچه داری زحمت خیلی زیادی داره توان آدم ها ...

هیچکس نگهشون نمیداره ازبس یکی از یکی غربت ترن

عزیز منم ستا پسر دارم اولی هفت سالو نیمه دومی چهار سالو نیمه سومی سه ماه ونیمه هر سه هم پسر بچه اولم شیطون بودو هست دومی عالی بود واز وقتی زایمان کردم اینم شیطون شده واخلاقش 180درجه تغییر میکنه وقتی با بچها وداداش بزرگش باهم میشن شیطونیش سر صدا جیغ زدناش از همه بچها بیشتر میشه اما تنها که میشه عالیه حتی خیلی خوب از پسر کوچیکم مواظبت میکنه هر کاری دارم انجام میدم ولی پسر بزرگم لجبازه عمرا یه دقیقه با نوزادم تنهاش نمیزارم سریع بغلش میگیره میترسم ولی کوچیکه نه اصلا دست بهش نمیزنه براش غصه میگه کتاب میخوره نقاشی میکنه بچمو سرگرم میکنه یه جورایی  حرف گوش کن تره فقط یه خورده اخلاقش عوض شده از وقتی من بند این نوزادمم 

عموم میگه وقتی بچه رو بزنی پرو تر میشه بچه باید از ادم بترسه نه با زدن با چش غره رفتن  بجایی ت ...

اخه بدبختی وسواسم دارم

هیچکس نگهشون نمیداره ازبس یکی از یکی غربت ترن

منم همین مشکل و دارم ... فقط کاری که میکنم گاهی میبرمشون بیرون... خاک بازی و بدو بدو 

تو خونه هم خوراکی های انرژی زا مثل شکلات و کاکائو و بیسکوییت و نوشابه و تا میتونم نمیدم... دمنوش به لیمو میدم لااقل یکم بهتر بخوابن ضرری هم نداره

با همه اینها خیلی کم میارم... حوصله م نمیکشه صبح تا شب هزار تا کار دارن ... فکر کنم بعد ۵ سال سختیهاشون کمتر میشه     

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   
2706