2737
2739
اوه تازه دو روزه😁😁 ازمن میشنوی خیلی تو پیش قدم نشو همیشه عزیزم

عزیزم اون تاپیک ک عنوانش:دوستان با طرفم بحثم شده بیاین..رو بی زحمت بخون متنشو ببین من مقصرم زیادی یا اون؟؟

چون میشناسمش خیلی ی دندنست تا ی هفته هم طول بکشه نمیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن اون بیشتر مقصرع تا من  بنظرف من برم پررو نشه؟؟

چرا پرو میشه بشدت عادتش نده الان من عادت کردم که قهر کنیم شوهرم باید منت کشی کنه دیروز فقط من داشتیم شوخی میکردیم سیلی زدم بهش خیلی خیلی آروما بعد گفت باشه قهرم بگو ببخشید آشتی کنم که زدم تو فازه مسخره  بازی آشتی کردیم  این اولین معذرت خوهایم بود شوهرم میگه خیلی بد عادت شدی

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
2728
2740
ینی میگین منتظر بمونم اون پیام بده؟

آره من رفتم خوندم اصلا پیام نده بنظرم بیخودی قهره ولش کن خودش پیام بده مطمئنن اون الان یادشم نیست تو قهری بعد تو داری اینجا خود خوری میکنی ولش کن مردا رو باید دم حجله بکشی الان بخوای بری جلو تا آخرش همینه بنظر من که مقصر اونه و تو نباید پیام بدی خودش یا پیام میده یا کت کن اونم تو بگو کات کنیم نه اون دوست دارم غرورت پابرجا بمونه

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗