2737
2734
عنوان

اعصابم داغونه خواهرشوهرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 68 پست

بهتره چیزی نگی ولی رو ام ندی!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
اصلا شهرستان دورن سالی یک بار میان تا حالا هم تنها نفرستاده بچع هاشو .. از فردا هم بیان درو باز نمیگ ...

اگه یباره تحمل کن اگه هر روز بود اونوقت فرق میکرد

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب مادرشون بگو خوب خیلی اروم بگو چرا بچه ها بدون دمپایی میرن دستشویی؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
ن نمیشمرم ... اهل اینکارا نیستم بخدا ظهر برنج پختم سه تا پیمونه بعد خودم نخوردم همه رو اون خورد بعد ...

بگو کاری دیش اومده باید برم خونه بابام 

مثبت فکر کن و سعی کن همیشه ادم به درد بخوری باشی
2728

صبح که اومدن دیدی کثیفن باید میفرستادیشون اول حموم بعد هم کارتون میزاشتی تا مجبور شن اروم بشینن توخونت اونموقع نه حرص میخوردی نه چیزی اونها هم یاد میگرفتن قانونع خونه شما اینه و سری بعد یا نمیودن یا درست میومدن مطمئن هم باش اونجوری سری بعد نمیومدن الان اونا برای خونت قانون گذاشتن ولی حالا هم دیر نشده بفرستشون حموم بعد هم بگو دیگه شیطونی بسه اروم بشینید میخام فیلم ببینم 

شوهرشما کار بیرون رو انجام میده و شما کار خونه رو هردوتاتونم باید به خانواده های هم احترام بزارید حالا واسه بچه خواهرت شیش پیمانه برنج درست میکردی بازم میگفتی نوکر؟؟؟من نمیگم خواهرشوهرت کاردرستی کرده نه واقعا بی فکری کرده اما شما با مهربونی و خنده بهش بگو چون باراولشه این همه خشم و عصبانیتتو کنترل کن که کاردستت میده

یه توپ دارم قلقلیه ⚽/سرخ و سفید و آبیه /میزنم زمین هوا میره /نمیدونم تا کجا میره/ من این توپو نداشتم /مشقامو خوب نوشتم /بابام بهم عیدی داد /یه توپ قلقلی داد/مدیونی اکه تا تهش خونده باشی😐😂😂😂😂
اونم کییی بچه خواهرشوهر!😂

خخخخخ خدایی عاشق نی نی سایتم کلا ثبات شخصیتی ندارن بعضیاشون😂😂😂😂

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2740