2737
2739

دوسپسرمو میگم بهم زنگ زد امروز بعد همینجوری حرف میزدیم شوخی میکردیم اینا یدفعه گف عکساتو پاک کن بعد خندید بعد من گفتم نمیخوام بعد گف اگه یه کاری نکردم با چادر عکس بذاری .دریتت مبکنم فلان بعدم میخندید.ازش خوشم اومده میگم نکنه گیر باشه رو حجابم اه این پسرا چرا همیشه ی چیزشون مشکل داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخدا در این زمینه تخصص ندارم وگرنه جوابتو میدادم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

کات فور آور حس میکنم ازوناس ک بدا برات شر میشه

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2738

تو چادریی؟

دوست پسرت؟

تازه خوشت اومده 

چطوری اشنا شدین

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
بگو شوهرمم حق نداره ب حجابم گیر بده نون و ابمو کس دیگه میده تو غر بزن

میخواد منو بگیره خب میخوام مطمئن شم واقعی گفته یا ن اگه واقعی گفته کات کنم اما نمیدونم چجوری بفهمم شوخی بود یا جدی

2706