2733
2739
بزن تو نت چندین مدل سارافن الگو بگیر کاری نداره مهم حالت دامنش هست و تزیینات و... ی تحقیق بکن قبلش

اخه خیاطی بلد نیستم که. میخوام از این طریق یکم پول دربیارم. اونم که میگین فقط دامن خوب نیست 

اگه بتونی یه جوری ارسال رایگان یا نصف قیمت داشته باشی  یا ارسال رایگان به یه سری نقاط باز این ...

اخه میدونین 

پارچه خودش گرونه. من باید جوری بفروشم که بتونم سودم بکنم. اونم که دیگه ارسال رایگان فک نمیکنم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه خیاطی بلد نیستم که. میخوام از این طریق یکم پول دربیارم. اونم که میگین فقط دامن خوب نیست 

مستاجرمون خیاط نبود ولی از نت سارافن بچگونه یادگرفته بود فقط ۳مدل میدوخت با پارچه و تزیینات مختلف فروشش عالی بود

الیتههههه اینو یادت نره ک امروزه قیمت مواد اولیت و پارچه و.. ممکنه گرون دربیاد و ببین میصرفه برات

2728
مستاجرمون خیاط نبود ولی از نت سارافن بچگونه یادگرفته بود فقط ۳مدل میدوخت با پارچه و تزیینات مختلف فر ...

همین دیگه. پارچه خیلی گرون شده الان خیلی زیاد 

باید یه جوری پول دربیارم. حداقل ماهی 200،300 تومن. ولی نمیدونم چیکار کنم

تو دیوار بگرد کار در منزل نیست؟

یا مثلا بعضی برندها نمایندگی خونگی میدن ک بفروشی

یا فروش اینترنتی محصولاتشون و..

اخه میدونین  پارچه خودش گرونه. من باید جوری بفروشم که بتونم سودم بکنم. اونم که دیگه ارسال رایگ ...

آره. نمیدونم اونایی که تو دیوار ارسال اینطوری دارن چطور براشون صرف میکنه...

در ضمن اگه بخوای پارچه با قیمت تک بخری فکر سودو اصلا نکن

باید پارچه تعداد بالا بخری و ب قیمت عمده

که اونم واسه شروع شاید ریسک باشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2740
کجا میفروختن؟ 

تل و اینستا کانال و پیج داشت فروشش عالی بودا 

این اواخر ک دیگه رفتن از پیش ما سفارش زیاد میگرفت میداد کارگاه برش و دوخت بزنه خودش پورسانت برمیداشت

زحمت کشیدا اولش سودش کم بود واس جلب مشتری بعد فروشش بالارفت

تل و اینستا کانال و پیج داشت فروشش عالی بودا  این اواخر ک دیگه رفتن از پیش ما سفارش زیاد میگرف ...

ارسالشو چیکار میکرد؟ میدونید؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
تو دیوار بگرد کار در منزل نیست؟ یا مثلا بعضی برندها نمایندگی خونگی میدن ک بفروشی یا فروش اینترنتی ...

خیلی گشتم متاسفانه هیچی پیدا نمیشه جز منشی گری 

2706