2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون منتظره تو بری نمیخاد خودشو کم کنه چون یبار رفتی فک میکنه بازم میری بازم تصمیم خودته اگ میخای برو ولی دیگ عادی میشه براش قهرم کنه میدونه ک تو میری منت کشی

هیچوقتم نمیاد غرورش و زیر پا بزاره بیاد

تحمل کن یکم ب نفعته 

لطفا برای باردار شدنم صلوات میفرستی🤰
2731

آخه مقصر که دیگه بیشتر و کمتر نداره... اگه خودت هم تقصیری داشتی خب پیام بزن. چه اشکالی داره

در کل تو عشق اصلا بحث این چیزا نیست... اگه عاشق هم هستین فرقی نداره که کی پیشقدم میشه

لحظات زندگی رو به کام همدیگه تلخ نکنیم

منیت رو بذاریم کنار... از با هم بودن لذت ببریم

بخدا عمر خییییلی کوتاهه و فرصت خیییییلی کمه

میتونید دلخور بمونید تا وقتی رفع بشه... اما قهر نکنید... رابطه رو قطع نکنید

کلا بحث عشق رو از این مسائل جدا کنید

آخه مقصر که دیگه بیشتر و کمتر نداره... اگه خودت هم تقصیری داشتی خب پیام بزن. چه اشکالی داره در کل ت ...

اخه عزیزم میخوام ارزش خودم رو هم حفظ کنیم منو تو دل پاکی میگیم این چیزا مهم نیست ولی واس اونا خیلیه فک میکنن ک چ خبره...یا ما رو دست کم میگیرن

2740

اگ نری اون بیاد میفهمه ک همیشه تونمیری طرفش پس خودش باید بیاد سمت تو

منم مث تو بودم تا عشقم قهرمیکرد بی طاقت میشدم پیام میدادم چنباری اینطوری شد الان عادی شده براش ک من میرم سمتش اون هیچوقت نمیاد حتی شده یماه قهر بودیم‌پیعم نداد چون از بس من رفتم بازم میگفت خودش میاد 

اخه عزیزم میخوام ارزش خودم رو هم حفظ کنیم منو تو دل پاکی میگیم این چیزا مهم نیست ولی واس اونا خیلیه ...

ارزشت به این چیزا نیست که عزیز دلم

مگه میدون جنگه؟

اگه عشق در میون نباشه این حرفا درسته... مثل رقابت کردن می مونه

ارزش انسان به وفاداریشه... به شعورشه... به انسانیتشه... به محبتشه... به درک بالاشه... به پیدا کردن مفهوم زندگیه

یکی از اصول مهم رابطه اینه که مفاهیم رو با هم یکی کنید

سر هر چیزی که براتون مهمه توافق کنید... واسه همدیگه در آرامش توضیح بدین

با عمل نخواید همدیگه رو ادب کنید یا تغییر بدین... بی فایده ست... بدتر میشه

حرف بزنید...
قهر کار بچه هاست... زشته اصلا

ارغوان جان نمیشه ک همیشه یه نفر تلاش کنه برا رابطه باید دوطرفه باشه ن اینکه فقط یکی غرورش و زیر پا بزاره ولی اون یکی براش مهم نباشه 

ارزشت به این چیزا نیست که عزیز دلم مگه میدون جنگه؟ اگه عشق در میون نباشه این حرفا درسته... مثل رقا ...

حالا این حرفاتون درست...برم پی ام بدم چی بگم بهش...

شما اون تاپیک ک عنوانش:دوستآن با طرفم بحثم شد بیاین ببینین که...رو بی زحمت بخونید دلیل قهرمونو ک چقد بی ادبی کرده بعد نظرت عوض میشه ک باز من برم؟؟

اگ نری اون بیاد میفهمه ک همیشه تونمیری طرفش پس خودش باید بیاد سمت تو منم مث تو بودم تا عشقم قهرمیکر ...

حتی اگ خیلی مغرور باشع و یک دنده بازم میاد،،؟؟

آخه این طرفم خیلی لجباز و ی دندنست

حتی اگ خیلی مغرور باشع و یک دنده بازم میاد،،؟؟ آخه این طرفم خیلی لجباز و ی دندنست

هیشکی مغرور تر از شوهرم نبود خیلییییی غرور داشت اما من هیچوقت فرصت ندادم ک اون بیاد منت کشی یا اشتی کنه همیشه خودم رفتم اونم دیگ پیش خودش میگفت اخرش مجبوره بیاد اون بدون من نمیتونه اخرش پیام میده همیشه خودش اومده اینبارم میاد 

اینم بگم ک دوست پسرم شده شوهرم ولی هنوزم همون طوره همون اخلاق همون مغرور بودن