2733
2739
عنوان

چطوری بچه ۲سالو ۳ماهه رو از شیر بگیرم کمکم کنید 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 31 پست
اول شیر روز یا شبش رو بگیر بعد . یه سینتو دیگه نده فقط یکیشو بده . بعد صبرزرد بگیر بزن به سینت . به ...

مرررسی از راهنماییت یکتا جون انارهدجالب بود خیلی

۹۹/۹/۹خونه ای که دوست دارمو خریدم.برای براورده شدن ارزوم یه اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم میفرستید ⚘
اینو اون هفته زدم با زبون خودش منو قانع کرد مامان ایچی نیس بعدم دستمال اورد پاکش کنم

خخخخ ما تمام بچه ۶امونو ایطوری گرفتیم..

یکی از فاامیل یه کوچولو فلفل میزد دخترش دیگه نخورد

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تاپیکای قدیمی رو خوندم گفتن صبر زرد از عطاری گرفتن خیلی تلخه بعد دیگه بچه نخورده

اره نمیدونم چیه که همه پیشنهادش میدن

۹۹/۹/۹خونه ای که دوست دارمو خریدم.برای براورده شدن ارزوم یه اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم میفرستید ⚘
من ک یبار زدم دخترم بدش اومد دختر من شب تا صبح صبح تا شب چسبیده بود بهم اصلا فک نمیکردم اینو بتونم ...

ممنون عزیزم کمک خوبی بهم کردی

2728
مرررسی از راهنماییت یکتا جون انارهدجالب بود خیلی

قربونت . خواهرم همینجوری کرد فکرشم نمیکردیم انقدر راحت باشه ‌ پسرش لباسشو میداد بالا خواهرم میگفت با جیجی خدافظی کن اونم بابای میکرد 😁

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
دختر من همش موقع خوردن چندبار بوسش میکرد😂

اای جاااااانم😄

اره راست میگی همه گفتن زودتر بگیر خودمم دلم نمیومد  الان خیییلی وابسته تر شده فک‌کن اولین بار ...

اوخی😂عزیزم

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2740
اول براش قصه بگو که بچه که بزرگ میشن مثل فلانی و فلانی (بچه های بزرگ که دوست داره بگو) دیگه چون میتو ...

اایوای من همیشه ازین مرحله واهمه داشتم

واقعا خیلی سخته اصلا فکر کردن به غرغرای بعدش عذاب اوره

قربونت . خواهرم همینجوری کرد فکرشم نمیکردیم انقدر راحت باشه ‌ پسرش لباسشو میداد بالا خواهرم میگفت با ...

🤣🤣🤣

من به پسرم گفتم اوف شده خودش لباسمو  کشید پایین و دیگه هم سمتش نیومد....دو سه شب سخت بود فقط هی ...

خداکنه راحت بتونم بگیرمش اخر ماه ازمونم دارم خیلی سختمه

دوسه روز اول تو بغل راه میبردم تا بخوابه الان پیشش دراز میکشم تا بخوابه،یوقتایی بیدار میشه یه کوچولو ...

اخی جانم ممنون دوست مهربونم کمک خوبی بوود مررسسی

2706