2737
2734
عنوان

کیا به دعاگرفتن اعتقاد دارن و مشکلشون حل شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 37 پست

والا من خودم اصلا اعتقاد نداشتم، حتی میگفتن مادر یکی از خواستگارهام بخت منو با موهام که قیچی کرده بسته ولی اهمیت نمیدادم ولی این مدت از همسایمون چیزایی دیدم و شنیدم که واقعا متوجه شدم هم دعا هم طلسم و جادو حقیقت داره 

جاری خودم خواهرمو با طلسم مریض کرد که نتونه شوهر کنه،هنوز مجرده طفلک و هنوزم مریضه. امیدوارم مثه ماد ...

زندگی جاریت خوبه؟ 

چرا باطلش نمیکنین؟ من تو همین سایت خوندم با خوندن سوره ی فلق و ناس و بقره اثر دعا از بین میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زندگی جاریت خوبه؟  چرا باطلش نمیکنین؟ من تو همین سایت خوندم با خوندن سوره ی فلق و ناس و بقره ا ...

جدی از بین میرع؟؟؟میشه من برای زندگی داداشم بخونم؟؟؟؟

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
شما تجربه داری؟؟؟چون تاحالا پیش دعا نویس نرفتیم

آره تا دلت بخاد اطرافم اینجوری بوده.

حتی پسر عموم و زنش میمردن واسه هم ۱ ماه قبل عروسی ک حتی خونه هم رهن کرده بودن یهو نامه طلاق غیابی اومد در خونشون دختره طلاق گرفته بود بی دلیل،پسر عموم داشت دیوونه میشد سرکتاب باز کردن گفتن دعا خورشون کردن باطلش کردن دوباره برگشتن سر زندگیشون بدون هیچ بحثی و خیلی عاشقانه

زندگی جاریت خوبه؟  چرا باطلش نمیکنین؟ من تو همین سایت خوندم با خوندن سوره ی فلق و ناس و بقره ا ...

خواهرش شوهر کرد بدبخت شد، یه شوهر تنبل و مفتخور و دختر باز، همیشه هم آواره دربه دره ازاین خونه به اون خونه،خرج زندگیشم برادرشوهرم میده،ولی نمیفهمه چوب خداست، البته بقیه زندگی جاریم خوبه،همه چیش سرجاشه، از خدا هم دلگیرم.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2738
آره تا دلت بخاد اطرافم اینجوری بوده. حتی پسر عموم و زنش میمردن واسه هم ۱ ماه قبل عروسی ک حتی خونه ه ...

وای خداکنه داداش منم برگرده سر زندگیش

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
از کجا مثلا فهمیدید ؟؟؟اعتقاد دارید؟؟؟

خواهرم خودش گفت جاریت یه لیوان آب از خونشون آورد مجبورم کرد بخورم، گفت بخور بختت باز شه،خواهرم همش ۱۴ سالش بود، هرچی گفته من چهارده سالمه دیر نشده که، اینم گفته نه تو بخور کاریت نباشه،برات خوبه، چندروز بعد هم پاهاش فلج شد هم گوشاش سنگین، خواهرم خونه تنها بوده، جاریمم همسایمون بود،ما تازه عقد کرده بودیم.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2706