2733
2739

عشق ب خدا

شاید تو همین لحظه حس نکنید اما انسان ها تو وجودشون عشق عجیبی ب خدا دارن ....خیلی غیر ارادی ام هس

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یعنی آشکار مشخص واضح 

اهان.پس جملمو اصلاح میکنم

اینکه هر کس ب فکر منفعت خودشه

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
میشه معنی بارزو بهم بگی فکر کنم‌اشتباه فهمیدم😂😐😐😐

اشکار

.

.

البته تا این رو نادیده بودی من مفهوم سوال رو گرفتم یعنی مهمترین ویژگی ادما چیه

به نظر من تفاوت شخصیتی

خب هر کسی به چیزی اهمیت میده مثلا یکی دین رو رعایت میکنه خب خلیلی ها دین براشون مسخره هست پس اونا ویژگی متفاوتی رو دارن

خب خیلی چیزا مهمه مثلا به نظر من دین خیلی مهمه منتهی یکی با دین میشه فرشته پاک و معصوم یکی با همون دین میشه یه ادم معمولی که رفتارای بد هم ممکنه خیلی انجام بده

آقا
2738
فراموش کار از نظر لطف خدا بهش ؟

از همه نظر انسان فراموشکاره هم لطف و رحمت و نعمت خدارو فراموش میکنه هم وعده و قول و قراری که قبلا با خدا گذاشته و،،،

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!