2733
2739
یه خورده هم سالادو تند کن که بشه شیرازی اصل 😋

من تند میکنم شوهرمرغر میزنه میگه اصالتشو از بین بردی سالاد شیرازی تند نیست میگه اینی که تو درست میکنی بیشتر میخوره ابادانی باشه😂😂😂حالا زیادم تند نمیکنما

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوووش جونتون عزیزم ماهم خیلی دوس داشتیم ولی ویار داشتم از بوش بد کزدم دیگه درس نکردم تا امروز جاتون ...

فدات شم عزیزم نوش جون شماهم😘😍

من تو بارداریم ویارم به بوی مرغ بود الانم بعد از سه سال نفرت دارم فقط سینه مرغ میخورم اونم زیاد نه 

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2731
عزیزم درکت میکنم واقعا سخته  من مازندرانم الان یک ماهه برای بیماریم مجبورم بیام روستاواز شوهرم ...

سخته واقعا ولی خب می ارزه

حالا من بخوام یه روز دور شم از شوهرم زودی میاد اونم بعد میگه دلم واسه پسرم تنگ میشه😄😄قبلا هم بچه نداشتم همین بود دوس نداشت دور شیم ازهم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
من تند میکنم شوهرمرغر میزنه میگه اصالتشو از بین بردی سالاد شیرازی تند نیست میگه اینی که تو درست میکن ...

درست میگه متاسفانه 

من شیرازیم ولی تند میکنم شوهرمم مجبوره بخوره هرچی میگه ب پیر ب پیغمبر مامانم درست میکرد تند نبود میگم اون شیرازی نبوده اینی که من درست میکنم شیرازی اصیله 😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍