2733
2739
یعنی من انقد سربچه اولم از این دخالتای بیجا غصه خوردم ک داغون شدم اما الان واسه دخترم هرچی ک خودم صل ...

آخه فقط اطرافیان نبودن سه تا دکتر بردم همه اشون گفتن شیرخشک لازم نیست وزنش خوبه ولی من گرسنگی و نق نق های دخترم رو میفهمیدم😢 این که گذشت برای دومی تجربه میشه

**اللهم عجل لولیک الفرج**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه فقط اطرافیان نبودن سه تا دکتر بردم همه اشون گفتن شیرخشک لازم نیست وزنش خوبه ولی من گرسنگی و نق ن ...

چه دکترای بی سوادی بودن در عوض من بردم دکتر بچمو گفتم شیرم کمه بچه رو نگاه کرد گفت این بچه ای نیست که گشنگی کشیده باشه...

ولی نصیحت منو قبول کن من تا 6 ماه پدرم دراومد انقدر خودمو بچمو با این دکتر اون دکتر اذیت کردم نهایتش متوجه شدم برای اطفال فقط دکترای تجربی به درد میخورن یعنی دکتری ببر که تجربه نوزاد داشته باشه... در کل هم بچه وقتی حال عمومیش خوبه هزارتا ازمایشم بگن مشکل داره یعنی نداره.. من بچمو سر حماقت خودم یک ماهگیش یه هفته بیمارستان خوابوندمش سوراخ سوراخش کردن خودمم داغون کردم

دخترم تمام زندگی من
2728
چه دکترای بی سوادی بودن در عوض من بردم دکتر بچمو گفتم شیرم کمه بچه رو نگاه کرد گفت این بچه ای نیست ک ...

آره دیگه از همون یه ماهگی دکتر نبردمش تا الان که هشت ماهشه بچه ام خوبه خداروشکر فقط وزنش یه کم کمه . اون موقع میگفتن بچه پرخور و شکمو داری شیرش بسشه همسرم میگفت چون دکتر اجازه نداده شیرخشک نده ولی من میدیدم بچه ام بال بال میزنه😭

**اللهم عجل لولیک الفرج**
بهش نمیسازه غذا

یه پیشنهاد یه خانم بود توی نی نی سایت بچش خیلی اذیت کرده بود تا بزرگ بشه یکی از مشکلاتش غذا نخوردن بود برده بود کار درمان مشکلش حل شده بود اما یه جای خوب ببر اگه کاربری شو پیدا کردم بهت میگم