2737
2739
عنوان

خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 45 پست
خب خودش چرا اینکارو نمیکنه این وظیفه پسرتون هست ک

اگه با پسرم باشه که گوشی به دست خوابه خودم باید بهش نشون بدم که مثلا از کجا تا کجا رو بخونه یا سوالها رو براش بنویسم برای آزمون کلاس سوم دبستانه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه با پسرم باشه که گوشی به دست خوابه خودم باید بهش نشون بدم که مثلا از کجا تا کجا رو بخونه یا سواله ...

اهان خب طبیعی هست ک نیاز به کمک شما داره اما خب بنظرم اگ از روزای بعد بیدارش کنید پهلوتون باشه بهتره مثل همون مدرسه بیدار باشه کنارتون اینجوری سرگرمم میشه شماهم توضیح بدید بازم خسته نباشید خدا قوت مادر مهربون🌷🌷🌷

2731
2740
اهان خب طبیعی هست ک نیاز به کمک شما داره اما خب بنظرم اگ از روزای بعد بیدارش کنید پهلوتون باشه بهتره ...

البته بیدارش میکنم

ممنون

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیدونم متاسفانه شاید منو در رویای صادقه تون دید یا در جهان موازی😮😂

😂😂😂نه تو تاپیکم یکی از دوستان اومدن گفتن بجا اینکه بگی کی بیداره یه عنوان خوب میتونستی استفاده کنی فک کردم شما ایشونین😅گفتم حتما یه تاپیک جدید زدن درباره ی خواب

2706