2733
2739
بهتره بگم کثییییف. من یه ماهی حالم خوب نبود و اصلا به خونم نمیرسیدم.بعد رفتم خونشون مثلا خونه تکونی ...

همشون همینن فقط ادعاشون ...آسمون رو پاره کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲ سال عروسشم ی بار ندیدم خونش مرتب باشه همیشه اشغال رو فرش .خونش میرم جا تمیز پیدا نمی کنم بشینم

خخخ خو ی بار خودت تمبز کن براش راه دوری نمیره واقعا

2731

تمیز بود بنده خدا دیگه مثل قبل نمیتونه مرتب باشه ولی بازم خوبه تو سنی که هست جزء زرنگاست 😁

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

فوق العاده تمیز و باسلیقه منم خونه داریم افتضاح قبلا هر چند وقت یکبار میومد برام جمع و جور میکرد فعلا که از خرداد پیش خودمه و شهر خودمون خونه خریدن تا ماه دیگه کلا همینجا ساکن میشن 🤩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

تمیییییزه

طفلک همش میشوره و میسابه

ماشاااالا الا خیلی هم فرزه 

تو نیم ساعت خونه دسته گل تحویلت میده بدون اینکه اصلا به خودش فشار بیاره

ما بعد نصف روز کار کردن جنازه میشیم آخرم خونمون اونجوری که باید تمیز نیس

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
خونش مرتبه ولی همه جا کثیفه نمیدونم تا حالا دیدید خونه ای که مرتبه ولی همه جا پر از لک و چربیه

مادرشوهرم برعکس همه جا برق میزنه و چربی و خاک اصن نداره ولی مرتب نیس 

وخدایی که به شدت کافیست بهم دیگه دعا کنیم باهم دیگه بخندیم به هم دیگه نخندیم 

خیلی کار میکنه مثلا هر روز جارو میکشه 

ظرفا رو بعد از غذا سریعا میشوره 

گاز پاک میکنه و... اما اندازه ای ک بشه گفت تمیز نیس کثیف هم نیس

ولی چندتا ایراد داره 

مثلا تو خونه موهاش شونه میکنه فرشا پره مو هست   یبار ی لباسی ک مو جمع میکرد ب خودش تنم کردم رفتم خونشون چند لحظه نشستم رو فرش واااای وقتی بلند شدم انقد مو چسبیده بود بهم ک نگاشون میکردم چندشم میشد میخاستم بالا بیارم

ی ایراد دیگ داره مثلا میبیتی در فریزر رو باز میکنی  یه مو چسبیده ب در فریزر   یا مو چسبیده ب کابینت و...

کلا اشپزخونشو هم باید بشوره ک چربیا بره

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش

به شددددددددت

تمیز

البته قبلا که من نبودم خیلی بیشتر بوده تازه الان میگن خیلی بهتر شده

🍩🍔☕📝پسرخاله:آزمایش الهی رو باید یه بار ناشتا داد یه بارم بعد غذا...آقای مجری:این چه حرفیه؟مسئله به این مهمی رو مسخره میکنی؟؟؟؟....پسر خاله:جدی میگم میزان اعتقاد یه آدم گرسنه با یه آدم سیر خییییلی فرق داره!!!!....❤قبلنا اینجوری نبود که کافی بود یه بزرگتر موقع وضو گرفتن میگفت غصه نخور همه چی درست میشه توکلت به خده.اونموقع مشکلات خودشون از این که درست نشن خجالت میکشیدن!!!!....❤با سگی که پشت سرم واق واق میکنه نمیجنگم با شیری هم که جلو روم نعره میکشه هم نمیجنگم.کلا آدم جنگجویی نیستم خوابم میاد😂😂😂😂...بی زحمت اگه میشه تو تاپیکای خنده دار و عکس دار تگم کنید😜😂با تچکر🙏