2733
2739
عنوان

مادرم نشسته تو تاريكي گريه ميكنه(ميشه دعامون كنيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 64 پست
ان شاء الله پیدا میشه صلوات فرستادم

مرسی گلم 🌹

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
اوخی برو بغلش کن ببوسش بگو دردت بجونم مگه من جز تو کیو دارم ک اینجوری میکنی ،توروخدا آرومش کن گریم گ ...

مادرم ازدهن خودش ميگرف به خونوادش ميرسوند  هميشه بهش ميگفتم اونا بدترينن مادر من ولي اونقد دل رحم بود هيچ وقت باور نكرد اينبار با چشاي خودش ديد

سر نماز ديدم مث ابر  بهار گريه ميكنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مادرم ازدهن خودش ميگرف به خونوادش ميرسوند  هميشه بهش ميگفتم اونا بدترينن مادر من ولي اونقد دل ر ...

بروش نیاریا بدتر دلش خون میشه

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

عزیزم امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه و از ته دل آرزو میکنم هیچ وقت دیگه مادرت رو گریان نبینی و همیشه خوشحال باشین. من هم صلوات میدم برای حل مشکلش❤

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
2740
التماس دعا دارم

همچنین چشم خدا ایشلا مشکلتون رو حل ب حق این شب

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
ان شالله مشکلتون حل میشه   ببین اخرش مامان تو هستش که موفق میشه .  باور کن اینو .  ...

منم همينو ميگم كاش بدوني اغراق نميكنم هميشه به مامانم  ميگم كااااش منو اندازه اونا دوس داشتي در اين حد خوب بود براشون 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚