2733
2739
زهرا فارغ عالیه ما چند نفر وخودم پیشش برای زایمان رفتیم همه راضی بودیم ازش خواهرمم بعد 5 سال زیر نظر ...

میگن خیلی شلوغه

شما طبیعی بودی؟

راضی بودی؟

کدوم بیمارستاناس؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مریم پزشکیان هم دکتر خوب و مهربون وحاذقی هستن هردوتا بچه ها رفتم پیش ایشون

کدوم بیمارستاناس؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
عفونت دارم راضی نبودم حذفش کردم دیگ نمیرم

براعفونت برو پیش دکتر گنودی خعلی صبور و با حوصله س 

من از بیمارستانی ک هس راضی نیستم وگرنه برا بارداری هم میرم پیشس

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
میگن خیلی شلوغه شما طبیعی بودی؟ راضی بودی؟ کدوم بیمارستاناس؟

من سزارین بودم بیمارستان بنت لهدی اول نوبت گرفتن سخته یک دوبار که بری دیگه خودش بهت نوبت میده ولی ارزششو داره دستش خیلی سبک بود

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
براعفونت برو پیش دکتر گنودی خعلی صبور و با حوصله س  من از بیمارستانی ک هس راضی نیستم وگرنه برا ...

کدوم بیمارستان میره؟

فکر میکنم واژینمسوس دارم😞😞

خیلی حالم بده😞😞

یک عدد تربتی😁(حیدریه) تو کجایی؟😍

منم متولد نیشابور 😍با افتخاااار

ولی بزرگ شده تهران.از۳سالگی تهرانم

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
من سزارین بودم بیمارستان بنت لهدی اول نوبت گرفتن سخته یک دوبار که بری دیگه خودش بهت نوبت میده ولی ار ...

من عفونت دارم

خوب نشدم بدترم شدم

اصن حالم بده شدید

واژینیسموسم دارم😞😞😞

یک عدد تربتی😁(حیدریه) تو کجایی؟😍

شهر دوس پسر منه😶

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2706