2733
2734

من پسرم ۶سالشه. بله میزنم. از ۳سالگی زدم براش. خودم پارسال یه انفولانزای خیلی سخت گرفتم که اگر برای پسرم واکسن نزده بودم میگرفت و دور از جونش نابود میشد. پارسال هم یکی از بچه های فامیلمون به خاطر آنفولانزا فوت کرد. ۸سالش بود😭

داروی امام کاظم بدید 

می‌گویند در دوران امام کاظم علیه‌السلام شخصی به بیماری سختی دچار شد. هرچه طبیب در آن اطراف بود جمع شدند و هر دارویی که فکرش را بکنید، تجویز کردند. داروها اثری نداشتند. امام کاظم داروی مخصوصی را پیشنهاد دادند که با استفاده از آن ترکیب، بیمار سلامتی‌اش را به‌دست آورد.

اگر کسی داروی زمستانه امام کاظم را هر ده روز یک‌بار مصرف کند، تا آخر عمرش به هیچ مرضی مبتلا نخواهد شد. همه‌ی این‌ها نشان می‌دهد که این داروی ساده و به نظرمعمولی خواص بی‌نظیری دارد و مرهم مهمی روی بسیاری از دردها و بیماری‌ها است.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از بهترین دکتر شهرمون پرسیدم گفت زیر دو ساله ها نبازد بزنن خصوصا اگه شیر مادر میخورن هیچ نیازی نیست مگر اینکه مشکل خاصی داشته باشن...

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

والا تو این شرایطی که کشور تحریمه و دارو وارد نمی شه بچه های بیماری خاص یکی یکی دارن پر پر می شن 

اون وقت یهو ۲۰ میلیون واکسن وارد کشور می شه یه خورده جای تردید نداره؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2740

من که به دخترام میزنم، وقتی خودشون میگن زیر 6 سال گروه پرخطرن بعد ما نزنیم! واکسن کرونا بیاد لابد نمیخواین بزنین که عوارض نداشته باشه!! آنفولانزا که واکسنش سالها همه زدن چیزیشونم نشده

خدایا شکرت...
زیاد پیگیر این واکسنه نشین امسال نمیاد.عصری رفتم داروخونه بگیرم گف انسال نمیاد گرونه ایران خریداری ن ...

دکتر پسرم گفت امسال ایران خودش تولید کرده!

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
زیاد پیگیر این واکسنه نشین امسال نمیاد.عصری رفتم داروخونه بگیرم گف انسال نمیاد گرونه ایران خریداری ن ...

کی گفته نمیاد..بری داروخانه با کارت ملی بهت میدن

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
داروی امام کاظم بدید  می‌گویند در دوران امام کاظم علیه‌السلام شخصی به بیماری سختی دچار شد. ...

توی این کرونا ماهرروز داروی امام کاظم میخوریم و واقعا هم معجزشو دیدم چه اونموقع که کرونا گرفتیم و بدون خوردن داروهای شیمیایی خوب شدیم حتی مامانم که دیابت داشت.چه زمانی که پسرم یهو بیحال شدو تب کرد و سرفه های شدی ولی بادوروز خوردن داروی امام کاظم اصلا اثری از بیماری روش نموند(پسرم ازاوناس که وقتی سرمامیخوره تایه ماه بعدشم باز سرفه داره ازاون شدیدا)

2706