2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما اصلا اعتقاد داریم زنه زایو نا۴۰ روز حقه لیرون اومدن از خونه رو نداره مگر برای دکتره خودش یا نی‌نی ...

ماهم ولی خب چیکار کنم نریم شرکت کلی پولش میپره

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
2728

اصلا درست نیست هم واسه خودت هم واسه بچه

کرونا هم مسئله اش جداس

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740
اصلا بچت هیچی خودت بخیه هات خوب شده ؟میخوای بری سفر؟والا من تا ۲ ماه بخیه هام درد میکرد

اره بابا خوبم .نشد بچه رو میزارم پیش مامانم

طبیعی بودم اره سرحالم 😁

الان سرحالی سال بعد میفهمی چه بلایی سر بدنت اومده

الان استراحت نکنی بعدا نشون‌میده خودشو

الان باید فقط کاچی بخوری و استراحت کنی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
الان سرحالی سال بعد میفهمی چه بلایی سر بدنت اومده الان استراحت نکنی بعدا نشون‌میده خودشو الان باید ...

وای خواهر یروز خوردما داشتم فقط میمردم . خیلی بد مزه ست بخدا🙄

سخته .اخه من بچم ذات الریه کرد ۱۹ روزش بود رفت تو دستگاه کلی ساکشن کردن بچمو.کلی گریه کردم تا بعد ۹ ...

عزیزم 🥺🥺🥺🥺

وای خواهر یروز خوردما داشتم فقط میمردم . خیلی بد مزه ست بخدا🙄

اسی جدی هیکلت خوبه وبنیت قویه ؟🤔مردم باکلی چیزای مقوی تو لحاف تشک افتادن بعد زایمان  😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706