2733
2734
عنوان

چرا دکترها این قدرررر عقده ای ان؟؟؟!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 33 پست

اینجا طرف مکه واجب میره برمیگرده اگه کنار اسمش حاجی نگی کم مونده عاقت کنه

حالا دکتر مملکت که شب و روز درس خونده زخم بستر گرفته یه دکتر پسوند اسمش صداش نزنن؟!

کم لطفیه😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم میخواد صدام کنن خانوم وکیل ولی نمیکنن🤣

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2731
کلی درس خونده ک دکتر صداش کنن خو😩

منظورشون جاهایی غیر از سر کار هست!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

اینکه خوبه شوهر دخترعموم دکترای مکانیک داره اصرااار داشت همسرشو دکتر صدا کنیم😂😂تو عروسیش هم به دیجی گفت پشت بلندگو اعلام کرد داماد دکتره😂😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
کلی درس خونده ک دکتر صداش کنن خو😩

من احساس میکنم کسی که قیافه و شخصیت جذاب نداره 

به لفظ دکتر اویزون میشه .برا همین بش میگم نذار بت بگن دکتر .مگه خودت چته 

اخه یه دوستی داره خیلی خیلی زشت و ..بش میگم تو که مث اون نیستی دکتر بودنت رو بگیرن چیزی ازت نمونه .

اون حتی زن و بچش بش میگن دکتر دکتر ..

باز حالا خوبه برادر تو دکتر شده خواهر من هنوز دانشجو هست همه بهش میگن خانم دکتر ولی من بهش میگم میناااااا

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
مگه خود شخص بدون پیشوند دکتر زیاد باارزش نیس چیزی برا ارایه نداره  که هی باید بگن دکتر دکتر .. ...

🙁عزیزم دیگران اونجور صدا میزنن و اون دکترهاا رو بزرگ جلوه میدن درصورتی که هیچ برتری نسبت به دیگران ندارن دست رو دلم گذاشتی باعث میشن دکتر ها بیشتر مغرور بشن من نامزدم دکتر بود میگفت تو مثل دیگران بهم احترام نمیزاری و تا حالا کسی به اندازه تو بهم بی احترامی نکرده بود اصلا نمیشد باهاش حرف زد ... بهش گفتم تو یه ادم معمولی 😆

عه 😂😂 مگه دکترا رو تو خونه دکتر صدا میکنن ؟ 😯😒

بله عقده ای هاشونو!!!

ما یه فامیل داشتیم پسرش مهندس بود تو خونه آقای مهندس جلو بقیه صداش می کردن!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706