2737
2739
آره عزیزم، خیلیهاشونم شاید جدی باشن ولی فقط باید اگر نظری داریم بدیم و رد بشیم... چون ریسک همدردی با ...

ولی واقعا داستان اون پسره خیلی خنده دار بود کلی خندیدم😂😂😂 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
امضاتون عالیه عزیزم👌👌👌👌

ممنونم عزیزم لطف داری🌷🌷🌷🌷🌷

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمام سرتون تو کار خودتون باشه وقتی به عنوان تاپیک علاقه ندارین نیاین تو یا حداقل ادب رو رعایت کنید

اومدیمو یکی عنوان تاپیکش بد بود باید بی تفاوت رد بشیم؟من که سرم توی کار خودمه به فرزنداوری مردمم کاری ندارم

اما شمایی که اینقدر مودب و خانومی،میدونستی کل عنوان و متن تاپیک و کامنتات ،توهین به کساییه که فرزند زیاد دارن؟

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
واقعا اینایی که زیر بیست سال هستن بچه میارن خیلی گناه دارن تا اومدن جوونی کنن بچه اوردن تا بچه بزرگ ...

اره و اینطوری عمرشون به فنا میره.......

خَنًدَتوً با دٌنیا عَوَضً نِمیکٌنَمً دِلبَرً خوش خَنًدهً مَن  
2731
اره و اینطوری عمرشون به فنا میره.......

به فنا که نه خیلی چیز رو به دست میارن مثل تو جوونی دیدن ازدواج فرزندشونو یا مادربزرگ جوونی میشن بالاخره بزرگ کردن و به ثمر رسوندن بچه ها کار خیلی مهمیه ولی خب یه سری چیزا رو هم از دست میدن که هیچ وقت تکرار نمیشه 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
اومدیمو یکی عنوان تاپیکش بد بود باید بی تفاوت رد بشیم؟من که سرم توی کار خودمه به فرزنداوری مردمم کار ...

من فقط تعجب کردم همین برام جالبه بدونم برای کدوم منطقه از کشور هستن؟؟ حالا البته زیاد هم این رویه رو قبول ندارم اما اگر توهین هم کردم به اندازه ی شما نبود 

به فنا که نه خیلی چیز رو به دست میارن مثل تو جوونی دیدن ازدواج فرزندشونو یا مادربزرگ جوونی میشن بالا ...

خب عوض این که مادر بزرگ جوونی بشن چرا نتونن از جوونیشون لزت ببرن 😐؟؟ایا میتونن لذت عاشق شدن رو بکشن💔؟؟یا حتی درس تو دانشگاهو خوشگذرونی با دوستاشون 😍✌؟پس خیلی از داشته هایی که میتونستن داشته باشن رو فدای مادربزرگ شدن میکنن!👵=👱!کجای این لذته؟خدا که قربونش برم برای هرچیزی وقتی گذاشته این سنا واسه جوونی کردنه نه بچه داری و همسر داری!😐😓😩

2740
خب عوض این که مادر بزرگ جوونی بشن چرا نتونن از جوونیشون لزت ببرن 😐؟؟ایا میتونن لذت عاشق شدن رو بکشن ...

راستش منم با نظریه شما موافقم 😍😍 هیچ چیز جای شیطنت های دوران جوانی رو نمیگیره مخصوصا دانشگاه😅😅 اینکه هر وقت بخوای بری خونه بتونی تو دانشگاه با دوستات باشی راحت تو هر اردوی دانشجویی شرکت کنی .آخ که دلم برای دانشگاه تنگ شد🙁🙁

راستش منم با نظریه شما موافقم 😍😍 هیچ چیز جای شیطنت های دوران جوانی رو نمیگیره مخصوصا دانشگاه😅😅 ا ...

اره اصلا دانشگاه یه چیزه دیگست 😍😍اولین نفرم تو ایران که از دانشجو بودنم لذت میبرم😍😓😂😂 چقدرررر خوشحالم که تا حالا ازدواج نکردم😎😎😎

اره اصلا دانشگاه یه چیزه دیگست 😍😍اولین نفرم تو ایران که از دانشجو بودنم لذت میبرم😍😓😂😂 چقدرررر ...

موفق باشی😊😊